Новомосковську зробили «Пропозицію», від якої неможливо відмовитися

У Новомосковську представили команду політичної партії «Пропозиція» на чолі з міським головою Віктором Литвищенко.
До команди ввійшли: Ігор Гуртовий, радник міського голови; Марина Копитко, депутат, секретар Перещепинської міської ОТГ; Надія Нечта, депутат Новомосковської міської ради сьомого скликання; Віталій Ракаєв, директор КП «НККП», і сам мер, відповідно.

Як зазначив міський голова Новомосковська, в Україні приблизно 300 партій, але, як показує час, державі бракує тієї, яка представляла б інтереси місцевого самоврядування.

Slider image

«26 років я працюю в місцевому самоврядуванні й можу порівнювати партії, які були і які є. І скажу вам, що жодна політична сила не декларувала чітко те, що місцеве самоврядування — головна влада в державі. Чому я так кажу? Оскільки в Конституції України вказано, що «Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування». А де живе народ? У місцевих громадах.
Інтереси народу напряму пов’язані з місцевим самоврядуванням. Захищати і представляти інтереси народу, забезпечувати комфортне і достойне життя може саме місцева влада. Звичайно, не без інших гілок влади — обласної та державної. Робити все це дуже непросто, адже понад половину місцевого бюджету йде на інші рівні. Тому коли говорять про децентралізацію — це те, що може і буде робити нова політична сила «Пропозиція». Щоб податки і досягнення місцевих громад ішли в основному саме на розвиток життя тут, на місцях.
Тому партія «Пропозиція» потрібна Україна, і я її підтримую! За свій понад 20-літній досвід у політиці я розумію, що місцевому самоврядуванню, аби вистояти, потрібно робити рішучі кроки. Наша партія «Пропозиція» — це політсила, яка може допомогти нашому Президенту Владимиру Зеленському та іншим президентам України!» — підкреслив він.

Марина Копитько, депутат, секретар Перещепинської міської ОТГ, підкреслила, що політсила «Пропозиція» — це партія професіоналів.

Slider image

«Я працюю в місцевому самоврядуванні ось уже 10 років, і можу сказати, що будь-яка вертикальна влада має будуватися знизу вверх. Саме жителі можуть сказати, як нам рухатися, розвивати суспільство та Україну», — сказала вона.

Ростик Петровський

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia