Наші пропозиціонери підставили плече не лише миколаївцям – міський голова Нової Одеси Олександр Поляков

Олександр Поляков, міський голова Нової Одеси, партія “Пропозиція”

В рамках заходу «Пропозиційна перекличка» партійці підсумовують 2022 рік. Очільник Нової Одеси на Миколаївщині і висуванець «Пропозиції» Олександр Поляков розповів про найстрашніші місяці війни та злагоджені дії його команди, яка організувала життєдіяльність громади в екстремальних умовах.  

З 12 березня  Нова Одеса була відрізана як від Миколаєва, так і від найближчого міста Вознесенська, розповів мер-пропозиціонер. І коли обстрілювався напрямок Нова Одеса-Миколаїв, а під Вознесенськом вже були рашистські війська, то Кіровоградський шлях також був заблокований, він контролювався орками. За 1-2 км до міста підійшли рашистські війська, були висадки диверсійних груп, але, на щастя, далі їм не дали просунутися.

«Близько тижня в місто не було підвезення продовольчих товарів, навіть хліба. Ми просто автівками на ту сторону річки Буг привозили хліб. А потім через Вознесенськ на Миколаїв. Траса обстрілювалася, були загиблі, поранені. Таке, наприклад трапилося з вантажівкою АТБ. Ми їх зустрічали, доправляли в лікарню, а потім ці поранені хлопці розвозили продукти», – розповів Олександр Поляков.

Щодо переселенців, то їх налічувалося понад 2000 осіб. І всіх вдалося повністю забезпечити житлом.

«І коли Миколаїв сильно обстрілювали, ми одразу очікували партію людей, які їдуть до нас з обласного центру. З самого початку війни ми також налагодили коридори гуманітарної допомоги – особисто я і мої колеги займалися цим і займаємося зараз. Жоден пропозиціонер не виїхав з міста, ми більш здружилися всі між собою, адже в нас найкращі люди в партії. І це дійсно так! Ми були і на лінії фронту, також ремонтуємо техніку для військових наших, збираємо кошти, закуповуємо автівки – позашляховики, мікроавтобуси. Наші друзі-пропозиціонери з Чернівців допомагають – треба їм подякувати. ДФТГ нами організовано і працює досі. Багато хлопців туди прийшли добровольцями. Їм допомагаємо, забезпечували харчуванням. Медична галузь в нас забезпечена в повній мірі – є необхідні медикаменти, плюс ми отримували гуманітарні допомоги, зробили кисневу станцію – поставили дизель генератор», – наголосив міський голова Нової Одеси.

На його переконання, пропозиціонери підставили плече не лише миколаївцям – вони продовжують підтримувати переселенців з усіх регіонів України, охоплених бойовими діями, а також не втомлюються допомагати фронту.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia