Налагодження комунікації між екстреними службами – запорука безпечної громади – дніпровський пропозиціонер Дмитро Цимиренко

Дмитро Цимиренко, директор КП «Інфо-рада-Дніпро», прихильник партії «Пропозиція»

Під час засідання ПРОпозиціонери Клубу, присвяченого Дню рятувальника, директор КП «Інфо-рада-Дніпро» та прихильник партії «Пропозиція» Дмитро Цимиренко розповів про напрацювання комунальників Дніпра в галузі безпеки та висловив пропозиції щодо удосконалення роботи екстрених служб на місцях.

Одна із ключових цілей підприємства – розробка та реалізація заходів програми «Безпечне місто», яка була ухвалена ще у 2016 році і вже 5-й рік поспіль успішно впроваджується, розповів пропозиціонер. Йдеться насамперед про облаштування камер відеоспостереження, яких у місті вже понад 1800 та створення ситуаційного центру.

«Наше завдання – налагодити взаємодію між поліцією, працівниками державної служби з надзвичайних ситуацій та охорони здоров’я. І ми з цим успішно справляємося. Завдяки відеонагляду ми можемо відразу оцінити надзвичайну ситуацію, зв’язатися з необхідними службами і оперативно відреагувати. Доступ до неї мають і надзвичайники, для яких ми також створили електронну карту гідрантів міста. У нас тісна співпраця з патрульною поліцією. Саме ця комплексна комунікація і є запорукою безпечної громади. Наша пропозиція – впроваджувати це у всіх громадах України», – підсумував Дмитро Цимиренко.  

Він також нагадав, що ще 2019-му році, коли в Дніпрі почали активно здійснювати дії щодо створення служби порятунку за єдиним номером 112, депутати міської ради ухвалили рішення щодо закупівлі відповідного обладнання. І нині служба успішно працює. За статистикою, у 2019 році на лінію «112» надійшло майже 268 тисяч дзвінків, а торік вона подвоїлась. Це свідчить про те, що в Україні є гостра необхідність мати єдиний номер, за яким можна отримати дієву допомогу.

Нагадаємо, в галузі безпеки партія «Пропозиція» та її співзасновник, міський голова Дніпра Борис Філатов виступають за створення муніципальної поліція, яка б відповідала на місцях за громадський порядок.  

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Та щочетверга о 19.00 в соцмережі Clubhouse: https://www.joinclubhouse.com/club/club-proпозиціонери

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia