Найкращі лікарі США безкоштовно лікуватимуть дітей у Дніпрі

«Лікування дітей з усієї країни та обмін безцінним досвідом» – міський голова Дніпра Борис Філатов розповів про деталі візиту до Дніпра провідних американських лікарів.

Дніпро стане центром унікального медичного досвіду. У вересні до міста вперше приїдуть фахівці міжнародної клініки Doctors Collaborating to Help Children («Лікарі об’єднуються для допомоги дітям») на чолі з Геннадієм Фузайловим — професором Гарвардськоі медичної школи та лікарем клініки Massachusetts General Hospital, відомим також як «лікар із Гарварду». Цю роботу він поєднує з лікарськими місіями. Під час роботи у Дніпрі з 12 по 19 вересня іноземні фахівці щодня проводитимуть надскладні операції. «Вони всі хочуть приїхати в Україну, щоб допомогти», — сказав пан Фузайлов.

Команда лікарів із різних штатів Америки подарує шанс на повноцінне життя 35 українським дітям віком від кількох місяців, які мають тяжкі наслідки опікових травм (рубцеві деформації), а також вроджені патології розвитку рук. «Я вдячний місту та області за те, що вони підтримали пропозицію нас прийняти. Підготовка до цього приїзду відрізняється. Огляд дітей відбуватиметься через різні платформи (онлайн, — ред.). Потім — одразу на операцію. Всіх хворих ми не можемо приймати через розповсюдження вірусу. Та ми хочемо оглянути якомога більше пацієнтів», — додав професор Гарвардської медичної школи. За його словами, крім безпосереднього лікування маленьких пацієнтів, важливим фактором цієї місії буде взаємодія лікарів різних країн і спільна робота: «Ми говоримо також про довготривалу співпрацю — коли ми відкриємо ворота до Дніпра для трьох наших великих інститутів медицини Америки»

З такою думкою погоджується мер Дніпра Борис Філатов: «Наші американські колеги проведуть так званий майстер-клас для наших, вітчизняних лікарів. Вони зможуть перейняти досвід і використовувати його надалі. Тому ця місія має дві цілі. Лікування дітей з усієї країни та обмін безцінним досвідом».

Безкоштовне лікування та реабілітацію діти проходитимуть у Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні. «Це надважлива подія, яка планується. Я впевнений, що багато дітей будуть також зі сходу країни», — додав перший заступник голови  ОДА Володимир Орлов.

У лікарні вже підготували окремий поверх, де є все необхідне. «Приїзд пана Фузайлова для нас велика честь та великий виклик. Ми готуємося до цього», — сказав генеральний директор дитячої клінічної лікарні Олексій Власов.

Зареєструватися для проходження лікування потрібно протягом місяця.

Координатор проекту Мирослава Децик: +380 67 314 5221. Геннадій Фузайлов: gfuzavlov@vahoo.com, +1-508-561-4720

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia