Найбільше зло ХХ століття було покаране. І так само розплата чекає на тепер уже рашистську чуму – пропозиціонери Борис Філатов та Сергій Сухомлин

Саме 27 січня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили в‘язнів найбільшого гітлерівського концтабору смерті «Аушвіц-Біркенау». Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту був проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 1 листопада 2005 року. Її співавторами  виступили 100 держав. Україна приєдналася до Резолюції у 2012 році.

У цю скорботну дату партія «Пропозиція» разом зі всією світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту ‒ однієї з найстрашніших та найжорстокіших сторінок історії людства ХХ сторіччя.

Страхітлива політика терору проти євреїв в окупованій Україні знищила їх як соціокультурну й етнорелігійну спільноту. Жертвами Голокосту стали понад 1,5 млн осіб.

Ми схиляємо голови перед тими, чиї життя забрали страшні події тих часів і співчуваємо болю та втраті. Трагедія єврейського народу в роки Другої світової війни ‒ це скорботний урок для всього людства, застереження про небезпеку расизму, ненависті й нетерпимості.

Сьогодні весь світ вшановує пам’ять жертв Голокосту, спостерігаючи за жахливим терором, який росія змусила переживати український народ. Той жахливий злочин Другої світової став болючим уроком для людства. Навіть через стільки десятиліть ця трагедія вкрадених і по-звірячому закатованих безневинних життів вражає однаково сильно. Тоді світ зробив висновки. Увесь, окрім однієї держави ненависті. Але найбільше зло ХХ століття було покаране. І так само розплата чекає на тепер уже рашистську чуму”, – такими словами звернувся до українців міський голова Дніпра і співзасновник партії “Пропозиція” Борис Філатов.

“Режим нацизму не помер, він відродився і продовжує жити як рашизм.Тоді винищували єврейський народ. Зараз — винищують українців. Цілеспрямована ненависть до культури, самобутності нації — криваве вбивство мільйонів людей. Злочинні режими мають бути знищені. І, як показує історія, їх знищують. Так буде і цього разу”, – висловив впевненість мер Житомира і ще один співзасновник “Пропозиції” Сергій Сухомлин.

«Пропозиція», як політична сила, а також її члени і прихильники, які борються з цією чумою на усіх фронтах, докладатимуть всіх зусиль, щоб подібного більше ніколи не повторилося!

Ми пам’ятаємо… 

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia