На Васильківщині партія «Пропозиція» продовжує боротьбу за чесні вибори

На виборах до Васильківської ОТГ представники партії «Пропозиція» зафіксували численні порушення і масові фальсифікації результатів виборів. Поліція відкрила уже 15 карних справ. «Пропозиція» продовжує боротьбу за чесні вибори.

Про це повідомив представник «Пропозиції» у Васильківському районі Олександр Іващенко.

«У місті Васильків було зупинено два мікроавтобуси з пасажирами з Луганської області, що їхали голосувати за кандидатку на посаду голови Васильківської ОТГ Наталю Баласинович. Як відомо, на цих виборах Наталя Баласинович йде за підтримки партії «Батьківщина» та одіозного подружжя ексгубернатора Київщини і екснародної депутатки України Анатолія і Тетяни Засух. Вчора, до Васильківського ТВК прибув Андрій Засуха, щоб прослідкувати особисто за процесом підрахунку голосів. Слідкував, як його мати – Тетяна Засуха у 2012 році», – розповідає Олександр Іващенко у себе в ФБ.

За його словами, 25 жовтня 2020 року у Василькові на дільниці 321286 зафіксовано підкуп виборців.

«Було зафіксовано факт злочину, коли громадянка Пекарська, представниця «Васильків ТБ» та права рука мера Василькова Володимира Сабадаша – першого номера партії «За майбутнє»  прибула на дільницю зі списком та почала вираховувати, хто проголосував та кому потрібно заплатити. Був викликаний наряд поліції, проведено слідчі дії, даних осіб забрали в райвідділ поліції», – каже Олександр Іващенко.

Він наголосив, що «Пропозиція» продовжує контролювати дотримання закону при встановленні результатів виборів.

«Партія «Пропозиція»  продовжує  боротьбу за чесні вибори! Ніхто не має права відбирати голос у громади! Васильків – для васильківчан! Засухам тут не місце!», – наголосив Олександр Іващенко.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia