На ринку медичних послуг ефективно cпрацює механізм саморегулювання – лідер «Пропозиції» у Каховці Андрій Дяченко

Андрій Дяченко, депутат Каховської міськради, співзасновник партії “Пропозиція”

Керівник фракції фракції ПП «Пропозиція» у Каховській міськраді, співзасновник партії Андрій Дяченко взяв участь в онлайн-дискусії ПРОпозиціонери Клуб на тему функціонування в Україні приватної медицини. На його думку, висока конкуренція в майбутньому напряму впливатиме на якість надання лікувальних послуг.

На думку пропозиціонера, держава не може повністю контролювати ринок надання медичних послуг. На це у неї немає ані часу, ані ресурсів. До того ж, він ще не повністю насичений – приватні клініки відкриваються переважно у великих містах. А у невеликих, на кшталт Каховки, з’являються переважно лабораторії та профілактичні заклади.

«Я прихильник того, щоб цей ринок був більш саморегульованим. Адже клініки дуже зацікавлені в тому, щоб пацієнт вже з іншою недугою прийшов до них знову. Відтак з’являється конкуренція, боротьба за споживача. Окрім того, ринок сегментується: люди хочуть мати якісні послуги, не хочуть стояти в чергах чи проводити час в брудних старих приміщеннях. Багато з наших співгромадян готові заплатити, записатися онлайн і швидко отримати якісну меддопомогу. Водночас держава повинна контролювати ліцензування і оперативно реагувати на скарги громадян, неякісні послуги, а також лікарське недбальство і непрофесіоналізм», – заявив Андрій Дяченко.

Він також нагадав, що партія «Пропозиція» в своїй виборчій програмі пропонує впровадити співфінансування вторинної медичної допомоги державою і муніципалітетом із правом залучення приватних інвестицій.

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Та щочетверга о 19.00 в соцмережі Clubhouse: https://www.joinclubhouse.com/club/club-proпозиціонери

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia