На ринку кіно- і телеіндустрії Україна має робити ставки на новітній альтернативний продукт – депутатка-пропозиціонерка із Кропивницького Катерина Колтунова

Катерина Колтунова, депутатка Кропивницької міської ради, фракція ПП “Пропозиція”

16 листопада, в День працівників радіо, телебачення та зв’язку, відбулося чергове засідання ПРОпозиціонери Клубу на тему “Чи можливий український Netflix?”. Учасники обговорили перспективи українського теле-, радіо- та кіноринку.

Те, що в України є величезний потенціал в цій галузі, поза всяким сумнівом. У нас є талановитий людський ресурс, який може створювати якісний контент, переконана депутатка-пропозиціонерка. І свідчення цього – затребувані на медіаринку телешоу українського виробництва, видатні кіно- та телевиробники, які успішно працюють як в Україні, так і за кордоном. Втім обмеженість ресурсів, низьке державне фінансування галузі змушує до пошуку новітнього і альтернативного продукту, вважає Катерина Колтунова.

«Тобто, нам вже зараз треба йти на випередження. Можна порівняти Україну зі студентом, який ще не має тих знань і навичок, які має людина на 5 – 6 років старша. Але він має новаторський погляд, він розуміє, що потрібно цільовий аудиторії – тим людям, які разом з ним споживають цей продукт. Він також знає, як швидко, вкладаючи менше зусиль та коштів, зробити щось цікаве, якісне, що буде захоплювати. Це маркетинг, це робота зі споживачем, це просування, це створення пропозиції, на яку буде формуватись попит», – пояснила депутатка Кропивницької міськради від «Пропозиція», яка також є координаторкою громадського простору Krop:Hub і волонтеркою.

Вона також констатувала, що нині в Україні є декілька джерел фінансування цієї галузі: держбюджет, Український культурний фонд, а також різноманітні меценатські напрямки, рекламні бюджети і так далі. Тож її пропозиція полягає в тому, щоб об’єднатися і дати всій медійній спільноті максимальний імпульс і отримати новий досвід, нове натхнення. А відтак – здобути прихильність споживача.

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка та четверга о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia