На Рівненщині зареєстровано новий осередок “Пропозиції”

Олександр Мензул, міський голова Вараша, партія “Пропозиція”

На Рівненщині за ініціативи міського голови Вараша Олександра Мензула зареєстровано Вараську районну організацію політичної партії “Пропозиція”. Це 30-та організація політитсили, яка має статус юридичної особи.

Війна, яку розв´язала російська федерація, стала додатковим аргументом укріплення політичної системи України. Адже після війни ми повинні відбудовувати державу, яка буде сильною не лише в оборонному й економічному плані, а матиме розвинуту владну вертикаль. Про це після реєстрації осередку партії заявив міський голова, висуванець “Пропозиції” Олександр Мензул:

“Пропозиція” як партія місцевого самоврядування і далі відстоюватиме та розвиватиме реформу децентралізації відповідно до нашої програми. Тому вже зараз у кожному регіоні нам необхідно формувати команду професіоналів. Ольга Онопрійчук, яка очолила Вараську районну організацію, безперечно, належить до цієї когорти. Вона успішна голова правління двох ОСББ у місті. З початку російської агресії активно долучилася до волонтерського руху, адже її чоловік та син служать у лавах ЗСУ. Впродовж 2022 року вона працювала волонтером проекту «Підтримка координації кризового реагування в категорії Національний волонтер громади ООН». До того ж, Ольга Онопрійчук – активна представниця громади у виконавчому комітеті Вараської міської ради. Вона прагне змін життя громади на краще та готова працювати на благо людей та заради Перемоги!”.

Нагадаємо, у Вараській міській раді працюють 6 депутатів-пропозиціонерів – це найбільша фракція політисили на Рівненщині. Ще 4 представлені у місцевій районній раді. Загалом на Рівненщині обранці від “Пропозиції” працюють у двох районних, 5 міських, 3 селищних та 6 сільських радах. Команда “Пропозиції” в регіоні нараховує 49 депутатів та міських голів Вараша і Острога.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia