На пост мера Рівного від «Пропозиції» ітиме депутат міськради Назарій Поліщук

Депутат Рівненської міськради Назарій Поліщук балотуватиметься на посаду мера Рівного від «Пропозиції». Про це оголосили під час представлення рівненської команди, що відбулося 16 вересня в парку Шевченка.

«Я вирішив приєднатися до «Пропозиції» щойно дізнався про створення партії на основі об’єднання міських голів, представників місцевого самоврядування. Політсила об’єднує дійсно професіоналів своєї справи. Це і обмін досвідом, і взаємодопомога, і значно потужніша політична вага», – розповів Назарій Поліщук.

Підтримати місцеву команду до Рівного приїхав співзасновник партії «Пропозиція» – міський голова Дніпра Борис Філатов.

«Ми не відправляємо кандидатами в мери ні депутатів, ні сватів, ні кумів, нікого не рекомендуємо  місцевим організаціям – така кадрова політика нашої партії. Для нас головні критерії  – професіоналізм, порядність і представленість у територіальній громаді. Тобто кандидатів, які ідуть,  мають знати люди в їхніх громадах», – зазначив Борис Філатов.

Назарій Поліщук наголосив, ціль рівненської команди  – це захист інтересів громади.

«Я буду займатися у Рівненській міській раді саме тим, чим займався раніше протягом 5 років. Мені вдалося об’єднати навколо себе тих людей, які здатні й надалі відстоювати інтереси в громаді незалежно від того будемо ми в більшості чи в опозиції», – каже Назарій Поліщук.

Серед першої п’ятірки до міської ради Рівного – підприємець Ігор Попик, громадська активістка Олена Мінтенко, науковиця Наталія Позняковська та чинний депутат міської ради Анатолій Лащук. Список в обласну раду очолив Богдан Файфура. В команду увійшли 5 докторів наук і 5 кандидатів наук. Основним завданням депутатського корпусу буде  контроль за витратами з місцевих бюджетів та  якісне використання ресурсів громади, передусім землі.

«Земля повинна працювати на розвиток, а не бути розбазарена. Вона має стати основою для точок зростання. Друге завдання – це забезпечення міст і містечок якісними комунальними послугами. Ми братимемо курс на енергомодернізацію. Ми ініціюватимемо скорочення частки фінансування для ОСББ, щоб програми стали доступні для людей. Також працюватимемо в напрямі розвитку медицини. Здоров’я має стати пріоритетом номер 1. Потрібні муніципальні програми профілактики захворювання. Ми маємо забезпечити, щоб на належному рівні надавали першу медичну допомогу і приділяли увагу не тільки серцево-судинним хворобам, а й онкології», – ділиться планами Назарій Поліщук.

Нагадаємо, «Пропозиція» висуватиме своїх кандидатів на місцеві вибори у 97 містах і 109 ОТГ. Претенденти від партії йтимуть на вибори в 21 області. Серед кандидатів від «Пропозиції» – чинні міські голови та лідери громад, депутати місцевих рад, учителі та підприємці, журналісти і лікарі, волонтери й учасники АТО.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia