На Львівщині презентували команду «Пропозиції»

«Пропозиція» підтримує чинного мера Дрогобича Тараса Кучму на цих місцевих виборах. Депутатський корпус політсили у міській раді допомагатиме впроваджувати важливі для міста ініціативи. Про це стало відомо під час представлення кандидатів у депутати в Дрогобичі у рамках передвиборчого туру команди «Пропозиції» за участю міського голови Дніпра Бориса Філатова на Львівщину.

«Пропозиція» – одна з перших партій, яка мене підтримала. Мені імпонує, що у політсили чітка проукраїнська позиція, вона стоїть на засадах неділимості України, незалежності нашої держави. Це партія професіоналів, яка об’єднує, а не роз’єднує», – розповів журналістам під час спільного брифінгу міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Борис Філатов підкреслив, що саме місцеве самоврядування цементує країну.

«Нам немає чого ділити між собою.  У нас у всіх однакові проблеми, що на Сході, що на Заході, що на Півночі, що на Півдні. Ми говоримо про практичні речі, наша мета – відстояти  права місцевого самоврядування і на його фундаменті збудувати сильну, єдину державу», – розповідає  Борис Філатов.

«Пропозиція» стала відповіддю на утиски місцевого самоврядування та намагання поставити місцеві ради у залежність від партійних вождів у Києві», – говорить заступник голови Всеукраїнської асоціації громад, член Політради «Пропозиції» Іван Фурсенко.

«Пропозиція» дає змогу лідерам громадської думки зберегти незалежність, самостійність у прийнятті рішень  і бути переобраними в органи місцевого самоврядування. На відміну від багатьох парламентських партій ми не торгуємо франшизою. «Пропозиція» об’єднує інституційних людей, які знають, вміють і роблять», – каже Іван Фурсенко.

Дрогобич уже другий рік поспіль є лідером рейтингу прозорості за версією авторитетної організації Transparency International Ukraine серед 100 найбільших міст України. Зокрема, місто  отримало максимальну оцінку прозорості у сферах закупівель, комунального майна, освіти, житлової політики і професійної етики та конфліктів інтересів.

«За останні 5 років місто змінилося на краще, не хочеться втрачати цього вектора. Але є ще багато роботи, нам потрібно вирішити питання зі сміттям, є  дороги, які треба будувати, а після створення ОТГ нам додадуться ще й проблеми сіл. І ми будемо спільно працювати для вирішення цих питань», – розповідає лідер виборчого списку до міськради Дрогобицької ОТГ Павло Цвігун.

У рамках візиту на Львівщину команда «Пропозиції» також зустрілася з міським головою Трускавця і представила кандидатів, які ітимуть від партії на ці вибори.

Нагадаємо, команда «Пропозиції» уже побувала на Житомирщині та Рівненщині,  і найближчими днями відвідає  Івано-Франківщину та Закарпаття.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia