Миколаївський міський голова О.Сєнкевич: альтернативи вакцинації немає

Олександр Сєнкевич, міський голова Миколаєва, співзасновник партії “Пропозиція”

В Миколаєві вакциновано лише 3480 осіб, в області – 8779. Співзасновник партії «Пропозиція» закликає жителів регіону записуватися на щеплення та не ігнорувати можливість убезпечитись від хвороби. А поки в місті посилюють карантин.

Станом на 1 квітня в Миколаївській області зареєстровано 52251 хворих на коронавірус. Завантаженість ліжок з киснем становить майже 70%, за норми до 65%. Через складну епідемічну ситуацію в Миколаєві з 3 квітня запровадили додаткові карантинні заходи – обмежено роботу громадського транспорту, школярі після канікул переходять на дистанційне навчання. Про це повідомив міський голова Миколаєва, співзасновник партії «Пропозиція» Олександр Сєнкевич. Транспорт працюватиме з 06:30 до 09:00 години та з 16:30 до 19:00. При цьому для проїзду треба обов’язково мати не лише перепустку, а й документи, що посвідчують особу. В інший час громадський транспорт не курсуватиме. Під забороною також всі ярмарки.

«Наші лікарні переповнені. Якщо тенденція продовжиться – лікарям доведеться «обирати, кому жити». Тому ми змушені вдаватися до таких заходів. Але і роботодавці мають увійти в ситуацію. Адже для нас важливіше життя десятків тисяч людей, ніж бажання окремих осіб добратися до роботи, – зауважив пропозиціонер. – Водночас в нашому місті вакциновано менше 1% населення. Це дуже мало. Я вже розмістив на своїх сторінках в соцмережах всю інформацію та контакти щодо місць, де можна записатися на вакцинацію. Я сам зробив щеплення і, як бачите, живий-здоровий. Позиція нашої політичної сили і моїх однопартійців єдина: вакцинація – це єдиний спосіб убезпечити себе від небезпечної хвороби», – заявив один з лідерів «Пропозиції».

Олександр Сенкевич також повідомив про пропозицію щодо святкування літнього Миколая 22 травня на центральному стадіоні.

«У нас є ідея пускати на концерт лише тих, хто вакцинувався. Всіх, хто це зробив, ми будемо вносити в спеціальний реєстр. На вході будете показувати свою картку вакцинації з QR-кодом. Решта – дивитиметься дійство по телевізору» – з посмішкою додав миколаївський міський голова.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia