Миколаїв спонукає молодь лишатися в місті, створюючи для неї інфраструктуру – депутат райради Олександр Рябенко

Олександр Рябенко, начальник управління молодіжної політики Миколаївської міськради, депутат райради, фракція ПП «Пропозиція”

Начальник управління молодіжної політики Миколаївської міськради, депутат місцевої райради від партії «Пропозиція» Олександр Рябенко розповів про те, що робить місто у цьому напрямку. І висловив власні пропозиції для вирішення питання молодіжної міграції.

Питання міграції молоді є актуальним вже багато десятиліть. Однак якщо раніше молоді перспективні хлопці і дівчата переїжджали із села до міста, із невеликого містечка до мегаполіса, то сьогодні вони вже змінюють континенти, констатував пропозиціонер. Звичайно, молодь шукає кращих можливостей для своєї реалізації, тож місцеві громади повинні ці можливості створювати. Почати можна з будівництва молодіжної інфраструктури.

«Молодіжні центри, спортивні майданчики, скейт-парки, workout-майданчики, зони для активного дозвілля – це базові речі, які мають бути у кожній громаді. Саме у таких просторах зароджуються команди однодумців та розвиваються молоді лідери своїх громад. На прикладі реалізації програми «Громадський бюджет» у Миколаєві можна чітко зрозуміти запит молоді: щоразу на конкурс подають десятки подібних проектів. За останні роки у кожному районі міста за рахунок «Громадського бюджету» побудували скейт-парки та workout-майданчики. У 2021 році у Миколаєві відкрили два молодіжні осередки – філії Палацу культури «Молодіжний». Тут хлопці і дівчата організовують зустрічі, відвідують спортивні тренування та заняття з хореографії», – повідомив Олександр Рябенко.

Він також нагадав, що Миколаїв, міським головою якого обрано співзасновника партії «Пропозиція» Олександра Сєнкевича, сповна реалізовує програмний принцип політичної сили про побудову «соціальної держави участі за принципом «знизу вгору».

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia