“Ми зробимо все, аби в Житомирі був спокій” – мер, співзасновник “Пропозиції” Сергій Сухомлин

Міський голова Житомира і співзасновник партії “Пропозиція” виступив зі зверненням до жителів міста, в чкому розповів про те, як місто готується до можливого російського вторгнення, куди влада буде евакуйовувати дітей та пацієнтів лікарень, яким коштом їх буде забезпечено продуктами. Мер-пропозиціонер висловив захоплення тим, наскільки місцеві жителі активно записуються до лав резервістів, а також попередив росіян, зокрема, і своїх однокурсників, про готовність захищати Україну.

Днями Сергій Сухомлин також розповів про інвестиційний спокій в регіоні:

«Інвестори не панікують і продовжують працювати у Житомирі. Попри інформацію з приводу загрози військового вторгнення, вони не збираються їхати з України. Сьогодні мав зустріч із керівниками компаній «Supersprox» та «Ferplast Україна». Компанії не лише стабільно працюють, а й розширюють свої виробництва в Житомирі! Ми всіляко сприятимемо, адже це іноземні інвестиції та збільшення кількості робочих місць для жителів громади. Місто живе: підписаний договір на будівництво аеропорту, незабаром будуть оголошені тендери на реконструкцію Київського шляхопроводу, на будівництво льодової арени… Я вдячний всім, хто не піддається паніці, не створює паніку, любить Україну, вірить в Україну і продовжує інвестувати у Житомир».

Нагадаємо, Сергій Сухомлин на посаді міського голови Житомира працює вже другу каденцію поспіль. У 2020 році він переміг у І турі, балотуючись від партії “Пропозиція”, співзасновником якої став разом з міськими головами Дніпра, Кропивницького, Миколаєва, Чернівців та Каховки. Загалом на Житомирщині на всіх рівнях працюють 85 депутатів-пропозиціонерів.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia