Ми працюємо, щоб підвищити колективну безпеку на Житомирщині, – Сергій Сухомлин

Щоб система відеоспостереження на Житомирщині працювала ефективно, потрібна підтримка не лише обласного центру, а й інших громад.  Тоді можна буде забезпечити камерами в’їзди та виїзди з Житомира.

Про це повідомив міський голова Житомира, співзасновник партії «Пропозиція» Сергій Сухомлин.

«У складний час для України кількість злочинів може зростати. Колективна безпека — це про спільну роботу», – зазначив  Сергій Сухомлин.

За його словами, у межах програми «Безпечне місто» поліція пропонує встановити у м. Житомирі додатково 150 відеокамер – 72 відеокамери з можливостями розпізнавання номерних знаків та 17 – обличчя людей. Першочергово  камери з відеоаналітикою встановлять у місцях масового перебування громадян  – прилеглих до ринків, торговельних комплексів, вокзалів.

«У тих районах Житомира, де вже є сучасні комплекси системи відеонагляду, — кількість правопорушень куди менша, ніж в інших. Прикладом тут є мікрорайон Малікова, де реалізовано відповідний проєкт «Бюджету участі» на близько 50 камер відеоспостереження. І тут питання не лише в кількості камер, а першочергово в їхній якості, зокрема можливості працювати вночі, взимку», – говорить Сергій Сухомлин.

За його словами, така система допоможе ефективніше розкривати злочини.

«Наприклад, авто викрали в Житомирі. І поліції треба розуміти, в якому напрямку рухається автомобіль. Сучасні системи відеоспостереження, аналітика — дозволяють відслідкувати його в рази швидше та ефективніше. Тому мета – максимально покрити системою відеонагляду Житомирщину. Тоді буде ефективний результат. Система відеоспостереження в Житомирі не є досконалою, поступово її розширюємо. І очікуємо на підтримку та долучення громад області», – говорить Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, наразі   в Житомирі працюють 135 камер відеоспостереження.  Дві треті з них в автоматизованому режимі передають зображення до Ситуаційного центру Головного управління Нацполіції в області.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia