Ми підтримуємо ідею державно-приватного партнерства в оздоровленні – пропозиціонерка з Дніпра Єлизавета Буртова

Єлизавета Буртова, радник міського голови Дніпра, активістка ПП “Пропозиція”

Члени ПРОпозиціонери Клубу під час чергового засідання обговорили питання здоров’я українців, а саме – відродження зруйнованої системи оздоровлення України. Учасники дискусії озвучили власні пропозиції.

В Дніпрі вже 6 років працює унікальна муніципальна програма для відпочинку соціально незахищених верств громадян – це діти та люди похилого віку. Окрім того, 3 роки існує програма для працівників комунальної сфери, розповіла радниця міського голови Дніпра, пропозиціонерка Єлизавета Буртова. За цей час можливістю безкоштовно відпочити встигли скористатися близько 80 тисяч дніпрян.

«Є стандарт, який задано мером Борисом Філатовим ще під час виборчої компанії 2015-го року. І цей стандарт з року в рік підвищується. У нас дуже якісне харчування, дозвілля, різноманітні послуги – первинне обстеження лікарів, масажі, заходи оздоровчого, розважального та спортивного характеру і так далі. І все це за рахунок міського бюджету Аналогів цієї програми немає ніде в Україні. Водночас, через високий попит ми не маємо можливості займатися повноцінним оздоровленням впродовж 14 чи 21 дня, як це прийнято за стандартом», – зауважила активістка партії «Пропозиція»

Саме тому, за її словами, необхідно впроваджувати принцип державно – приватного партнерства.

«Це зараз найбільш конструктивна пропозиція для того, щоб мати можливість користуватися цими послугами незахищеним категоріям громадян, яких, на жаль, в нас дуже багато. Тому що неможливо надати повноцінне оздоровлення всім, хто не має можливості його оплатити власним коштом. Немає також потрібної кількості баз з усім необхідним. А головне – бракує коштів місцевого бюджету. В умовах децентралізації ми готові вкладати в здоров’я наших людей. Але і держава та бізнес не повинні лишатися осторонь», – додала Єлизавета Буртова.

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу:

https://t.me/propositioner

Та щочетверга о 19.00 в соцмережі Clubhouse:

https://www.joinclubhouse.com/club/club-proпозиціонери

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia