Ми не настільки багаті, щоб мати багато вихідних – пропозиціонер з Дніпра А.Андрієнко

Антон Андрієнко, депутат Дніпровської міської ради, фракція ПП “Пропозиція”

Депутат від ПП «Пропозиція» у Дніпровській міській раді Антон Андрієнко під час засідання ПРОпозиціонери Клубу на тему “Національні свята України. Чи всі вони потрібні?” провів аналогії з різними країнами світу. А також висловив пропозиції щодо новітнього підходу до цього питання.  

На думку пропозиціонера, в Україні – засилля святкових днів. Тож виходить, що українцям ніколи працювати, ніколи заробляти гроші і ніколи сплачувати податки. Він також процитував колишнього президента Ізраїлю Шимона Переса про те, що бідна країна не може собі дозволити багато відпочивати. І назвав поганим приклад Польщі, де неділю в обов’язковому порядку оголошено вихідним для мотивації громадян відвідувати церкву. А українська практика переносу святкових днів, на думку Антона Андрієнка, є згубною для вітчизняної економіки. Водночас він закликав відзначати більше свят, які об’єднують українців, без оголошення їх неробочими.

«Звичайно, що День Незалежності України – загальнодержавне національне свято, яка має бути вихідним. Але відпочинком не варто зловживати. До переліку загальнодержавних я б додав День Матері або національне свято Тараса Шевченка. Це зайвий привід приділити час сім’ї чи згуртуватись довкола національної ідеї. Головне, щоб вони не стали формальними – таке, за радянською традицією, у нас часто практикують. Водночас, я прихильник оголошення регіональних свят, в залежності від потреб тієї чи іншої громади, її національних, релігійних чи інших особливостей. Партія «Пропозиція» якраз наполягає на цьому в контексті реформи децентралізації», – наголосив депутат-пропозиціонер.

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Та щочетверга о 19.00 в соцмережі Clubhouse: https://www.joinclubhouse.com/club/club-proпозиціонери

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia