Моя мета – зробити Конотоп прогресивним містом – заступник міського голови, пропозиціонер Юрій Павлов

Юрій Павлов, заступник міського голови Конотопа, ПП “Пропозиція”

12 липня депутати представника партії “Пропозиція” Юрій Павлов став заступником Конотопського міського голови. Він розповів, якими бачить перспективи міста, про плани у роботі в міській раді та як разом з командою досягатиме запланованих результатів. 

Юрій Павлов народився і виріс в Конотопі, тут в 15 років отримав перший запис у трудовій книжці – працював у міському парку культури та відпочинку. У 18 став водієм конотопського трамваю, а згодом переїхав жити до Дніпра. Там пройшов шлях від менеджера до директора у приватних компаніях. Отримав ступінь магістра з фінансів. Створив власний успішний бізнес. Через 23 роки повернувся до рідного міста і не зміг осторонь спостерігати за тим, як живе Конотоп.

«Я ніколи не губив зв’язку з рідним містом. Досить багато часу проводив у Конотопі і з власної ініціативи намагався допомагати і змінювати щось на краще: свого часу подарував місту зупинку, потім – лавочку у формі жіночих губ. Мені було приємно бачити, як молодь там фотографується, поширює у соцмережах. Я багато мандрував світом і Україною. Все найкраще хотілося втілити у Конотопі. У перші секунди, коли я бачив щось нове, то одразу думав: «О! Треба це в Конотопі зробити. Останнім же часом я перебував на тому життєвому етапі, коли багато чого вдалося досягти в житті, але я відчував, що ще не все. Є сили, бажання і ресурс зробити більше. Але вже не для себе, а для людей».  

У 2020 році Юрій Павлов разом з командою партії «Пропозиція» балотувався на місцевих виборах. У тому числі й на посаду Конотопського міського голови. І це були перші серйозні для нього кроки у політиці.  

«Чому «Пропозиція»?
По-перше – це партія прогресивних людей, фахівців своєї справи, які прагнуть робити реальні справи та зміцнювати країну. Мені імпонує принцип побудови партії – «знизу–вгору» та відсутність впливу з боку вищого партійного керівництва на прийняття рішення на місцевому рівні. По-друге, партія «Пропозиція» – це люди справи, які хочуть об’єднати країну на основі щоденної професійної роботи і конструктивної позиції. Міські, селищні чи сільські голови та депутати ніколи не будуть опозиціонерами, ніколи не будуть ворогами держави і не будуть протистояти державній структурі управління. Наша пропозиція – створити сильні, стабільні громади, і завдяки цьому мати державу заможною, а людей щасливими.
По-третє, головний принцип партії «Пропозиція» – це спроможність та готовність брати на себе всю відповідальність. То ж я впевнений, що партію «Пропозиція» очікує успіх.

Основний висновок, який я зробив після виборів, як казав Лобановський:  гра забувається, а результат залишається в історії. Все, що ми маємо, ми маємо лише завдяки тим зусиллям,  крокам, які ми зробили або ж не зробили. Це досвід. Його треба аналізувати і вносити корективи».

Днями Юрія Павлова призначили заступником міського голови Конотопа. Він займатиметься питаннями місцевого самоврядування. Водночас спектр його роботи дуже широкий, а планів – більш, ніж достатньо.

«У міській раді буду займатися напрямками фінансів, інвестицій і розвитку. Втім, це не означає, що я обмежений лише цими питаннями. Адже місто – один складний організм, тож треба розуміти, що і як працює, що в якому стані. Тому зараз я вивчаю роботу й таких підприємств, як КП «Теплогарант», водоканал, лікарні. Я вважаю, що усі напрямки або приносять кошти, або можуть і мають їх приносити, або хоча б повинні максимально раціонально їх використовувати. Міський голова зараз максимально налаштований на те, щоб дати поштовх розвитку міста. Одне із найперших завдань, у тому числі, і моїх, – зробити місто прогресивним: промисловість, освіта, яка мене теж дуже хвилює, дозвілля, зони відпочинку. Ми все для цього маємо, але рухаємося повільно».

Потенціал у Конотопа, за словами заступника міського голови, високий. У пріоритеті залучення інвестицій, розвиток туристичної привабливості, відродження культурної спадщини, більше уваги аграрному напрямку, який зараз є дуже популярним. А ще Конотоп – потужний залізничний вузол, цей напрямок теж є куди розвивати саме з боку місцевої влади. І те, що Сумщину часто називають інвестиційно непривабливою, на думку Юрія Павлова, більше відмовки, ніж реальний стан речей. 

«Ми можемо пробити будь-яку і стіну, і стелю, лише було б бажання. У мене є таке правило: «неможливо» – це тільки тоді, коли я так вирішу або так собі скажу. Бо впевнений: хочеш – знайдеш можливості. І цьому принципу є безліч показових прикладів. Той же Єгипет чи Ізраїль. Чи були вони свого часу «привабливими» для розвитку, для інвестицій? Вони стартували в буквальному сенсі з пустелі, а подивіться на них зараз. Якщо немає «привабливості», то треба насамперед продемонструвати готовність. І зробити кроки, щоб показати результати. Ми маємо, ще маємо можливість, аби відновити потенціал сучасного, популярного міста сталого розвитку і зробити його популярним з точки зору залучення інвестицій. Бажаючих інвестувати немало, так скажу».

Про перші втілення планів Юрій Павлов говорить так:

«Вже зараз у нас на стадії розроблення проект у напрямку підприємництва для жінок в умовах коронакризи – економічної кризи, яка, я вважаю, що вже існує. Малий і середній  бізнес – це теж значна можливість для реалізації, щоб люди залишалися у рідному місті, а не виїздили, наприклад, на заробітки до Києва. Не завжди причиною виїзду з міста є заробітна платня чи можливості для заробітку. Це зручність і комфортність міста. Я ж знаю, що з одними й тими ж фінансами можна мати абсолютно різні результати. І моя мрія, моя мета: з тими можливостями, які є на цей час, зробити Конотоп прогресивним містом».

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia