Міський голова Житомира і співзасновник “Пропозиції” Сергій Сухомлин: “Хочу, щоб Житомир був першим”

Вже традиційно міський голова Сергій Сухомлин відзвітував за рік роботи. Загалом, каже міський голова, рік видався нелегким, як і попередній, адже епідемія вплинула на місто загалом. Втім, звіт почав з хорошого – зі здобутків.

«Найбільша мета міського голови – я хочу, щоб Житомир був першим. Не важливо в чому, але щоб Житомир був першим. Першими ми перейшли на світлодіодне освітлення, перші побудували сучасну ТЕЦ, першими відійти від використання газу, замінивши його ось такими ТЕЦ, першими побудувати сучасне підприємство водоканал, зробити сучасний аеропорт. Також запустити все ж залізничне сполучення з іншими містами, проєкт цей вже йде. Крім того, до кінця року ми отримаємо експертизу по нашому київському шляхопроводу (Київський міст – ред.), передаємо Укравтодору на реалізацію. Тобто для мене дуже важливо, щоб Житомир був першим», – сказав Сергій Сухомлин.

Повний звіт міського голови – за посиланням:

Нагадаємо, на виборах 2020 року Сергій Сухомлин балотувався від партії «Пропозиція», переміг у І турі та залишився мером Житомира на другий термін: за нього проголосували 51,38% виборців.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia