Міський голова Умані захистив інтереси уманчан в умовах пандемії COVID-19

Багатотисячного паломництва в Умані для відзначення Рош га-Шана цього року не буде через епідемію COVID-19. На засіданні Кабінету Міністрів України було ухвалено рішення про заборону в’їзду на територію держави іноземних громадян до кінця вересня.

Про це повідомив міський голова Умані Олександр Цебрій.

«Я повертаюся до Умані з Києва з гарними новинами. Цей день дійсно добрий для уманчан», – розповів Олександр Цебрій у зверненні до містян.

Він підкреслив, що саме органи місцевого самоврядування отримали повноваження контролювати іноземців, які вже перебувають на території Умані.

«Ми вимагали припинити ризикувати здоров’ям жителів Умані! Ми перемогли! Спільна робота задля збереження здоров’я українців. Ми разом зробили цю надзвичайно важливу справу для всіх мешканців України без винятку. В період пандемії COVID-19 це вкрай важливо!» – наголосили в Черкаській організації партії «Пропозиція».

Нагадаємо, міський голова Умані Олександр Цебрій понад місяць оббивав кабінети чиновників щодо ухвалення рішення про заборону паломництва в умовах епідемії COVID-19.

Отримавши негативну відповідь від Кабміну, він звернувся до Президента, щоб донести до нього інформацію про загрози проведення масових релігійних заходів.

Олександр Цебрій прочекав на зустріч із Володимиром Зеленським під його офісом більше ніж добу і навіть провів ніч у наметі. Глава держави так і не знайшов часу зустрітися з ним.

Та завдяки широкому розголосу проблеми Кабмін все ж таки дослухався до позиції місцевого самоврядування

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia