Міський голова Миколаєва пропозиціонер Олександр Сєнкевич створює окремі пункти вакцинації дітей

Олександр Сєнкевич, міський голова Миколаєва, співзасновник партії “Пропозиція”

У Миколаєві дітей віком 12+ щеплюватимуть проти COVID-19 в окремих пунктах вакцинації на базі дитячої лікарні. Про це повідомив міський голова, співзасновник партії «Пропозиція» Олександр Сєнкевич у Facebook.

“Для дітей ми плануємо відкрити окремі три пункти вакцинації на базі поліклінічних відділень міської дитячої лікарні №2. Відповідні документи вже подали до МОЗ”, – написав він.

Наразі щеплення вже отримали 633 дитини – 2,2% від усіх мешканців міста у віці 12-18 років. Відповідну рекомендацію минулого місяця опублікувало вітчизняне Міністерство охорони здоров’я.

Загалом у Миколаєві першу дозу вакцини отримали 43 008 мешканців, а другу – 120 241 городян. Станом на 15 листопада у Миколаєві зареєстровано 7 269 активних хворих на коронавірус. За останню добу інфекцію виявили у 543 городян.

Нагадаємо, співзасновники партії «Пропозиція» – міські голови Дніпра Борис Філатов, Житомира Сергій Сухомлин, Миколаєва Олександр Сєнкевич та Кропивницького Андрій Райкович кілька місяців тому публічно вакцинувалися і закликали це зробити всіх українців. А очільник Кропивницького за наполяганням лікарів зробив третю дозу вакцини.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia