Міський голова Кропивницького та співзасновник партії “Пропозиція” Андрій Райкович прозвітував перед громадою міста за рік своєї роботи

Андрій Райкович, міський голова Кропивницького, співзасновник партії “Пропозиція”

Впродовж кількох годин мер-пропозиціонер розповідав про результати роботи за рік, відповідав на запитання містян, озвучував план роботи на 2022-ий. Через карантинні обмеження на захід зібралося не так багато людей, як у доковідні роки. Але велася онлайн трансляція.

Жодна проблема, жодна пандемія не змусять місто зупинитись, підкреслив міський голова. Цього року влада міста збудувала легеневе відділення з реанімаційним відділенням із обладнанням експертного класу. Продовжується розбудова пологового будинку – цього року відновили неонатальне відділення, де виходжують глибоко недоношених діток;

Триває оновлення дорожньої інфраструктури – відремонтували низку вулиць, продовжує розвиватися відновлений Андрієм Райковичем КП «Електротранс». Цього року закупили ще 10 нових автобусів середньої місткості.

У 2021-му, як і в попередні 5 років, освітній простір домінував як за видатками, так і за увагою – ремонтували спортивні зали, харчоблоки, створили МРЦ, нарощувалась цифровізація освіти, додав очільник міста.

У планах на 2022 рік – початок тепломодернізації міста, це ключовий напрямок. Окрім того, планується реконструкція площі Героїв Майдану та пішохідної вулиці Дворцової. Міський голова Кропивницького також анонсував будівництво УрбанПарку та Мультиплексу. Він також наголосив, що у поточному році значно збільшилася фінансова складова на обслуговування соціальної сфери: виплати учасникам бойових дій, учасникам АТО, чорнобильцям, родинам загиблих, ветеранам війни, людям, дітям з інвалідністю. Це дало можливість посилити певні напрямки медичної допомоги, у тому числі, і соціального патронату.

«Сьогодні тримав звіт перед громадою міста. Роблю це вже вшосте. Для мене кожен звіт – завжди своєрідний момент істини, рубіж відліку між тим, що вдалося і що бачиться на кілька кроків чи навіть років вперед. Аналізуючи поточний момент, я думками повертався у 2016-й. Тоді наша команда тільки прийшла управляти містом. І звітувати було значно складніше, ніж зараз. Бо сьогодні це вже шостий рік нашої роботи. Але стратегія залишається незмінною – розбудова міста», – підсумував публічний захід Андрій Райкович.

Він також подякував депутатському корпусу, а особливо фракції партії “Пропозиція”, за підтримку його конструктивних пропозицій. І наголосив, що у своїй роботі і далі керуватиметься програмою партії, висуванцем і засновником якої він є.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia