Місцева влада і без підтримки держави може ефективно боротися за кадри – дніпровський пропозиціонер Антон Андрієнко

Антон Андрієнко, депутат Дніпровської міськради, фракція ПП “Пропозиція”

Депутат Дніпровської міської ради Антон Андрієнко під час онлайн-засідання ПРОпозиціонери Клубу розповів, як в Дніпрі вирішують питання трудової міграції та як залучають іноземний високоінтелектуальний потенціал.

Влада Дніпра змогла розкрити науковий потенціал регіону перед іноземцями. І як результат, у місті з’явилися дві міжнародні компанії, розповів пан Андрієнко:

«Знаючи, що Дніпро – центр української космічної індустрії, бо саме в Дніпрі знаходяться дуже  потужні вузи, такі як ДНУ, наприклад, які ще з радянських часів вивчали ракет будівельників, до нас прийшли американська і британська компанії. Тож приємно, що потужний високоінтелектуальний бізнес заходить в Україну, і що саме в Дніпрі вони сплачують податки, а наші люди не мігрують в ті країни, а працюють в себе, на місці, у себе вдома, і таким чином реалізовують свій науковий потенціал. Я також знаю навіть декілька прикладів, коли люди з Європи приїжджають сюди. В сусідньому місті Кам’янському є піцерія, яку відкрив італієць. Він приїхав з Італії в Україну, працює тут, сплачує податки тут, і за рахунок цього Україна отримала хорошого трудового мігранта».

Окрім того, депутат від «Пропозиції» привів приклад того, як місцева влада вирішує питання браку кадрів комунальної галузі:

«У 2015р. в Дніпрі була дуже велика криза – не вистачало водіїв автотранспортних засобів, наприклад, які могли працювати на комунальній техніці. Вони всі були в Європі, працювали далекобійниками. І тоді за ініціативою міського голови Бориса Філатова були створені всі умови, аби людям було цікавіше працювати в Дніпрі, бути постійно з сім’єю і не пересилати гроші з-за кордону. Таким чином реально люди побачили, що працювати і заробляти можна і вдома. І ми навіть не просили у держави допомоги – це те, що ми змогли зробити в Дніпрі, коли є політична воля міської влади».

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Та щочетверга о 19.00 в соцмережі Clubhouse: https://www.joinclubhouse.com/club/club-proпозиціонери

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia