Металурги – за Філатова! Колектив ПрАТ “Дніпровський металургійний завод” висловив свою підтримку чинному меру міста

Джерело: ZIK.UA

Увага керівництва Дніпра до проблем великих промислових підприємств допомагає їм долати економічну і галузеву кризи. Оцінюючи таку участь мера у долі рідного заводу, представники легендарної “Петрівки” висловили намір голосувати за Бориса Філатова у другому турі виборів міського голови. Про це повідомляє “Дніпровська Панорама“.

“В останні роки економіка України переживає далеко не найкращі часи. Це можна сказати й про всі гірничо-металургійні комплекси. Але попри всі складнощі, наше підприємство змогло залучити нового інвестора, який не побоявся заходити на ненайновіший завод, в ненайпростіший час і, по суті, в прифронтову зону. На мій погляд, це свідчить про довіру великого приватного бізнесу до керівництва нашого міста. Тому на майбутніх виборах я підтримуватиму чинного мера Бориса Філатова”, – розповів місцевим телевізійникам Іван Малий, директор з персоналу та соціальних питань ПрАТ “ДМЗ”.

Нагадаємо, що два роки тому власником підприємства стала компанія DCH, одна з найбільших вітчизняних фінансово-промислових груп. Новий інвестор вклав чималі кошти в розвиток і модернізацію заводу. Власник холдингу Олександр Ярославський неодноразово зустрічався з мером міста Борисом Філатовим. Під час таких зустрічей керівник Дніпра піднімав перед інвестором і тему підвищення заробітної плати металургам, і екологічні питання.

“На виборах 22 листопада ми будемо підтримувати Бориса Альбертовича Філатова. У складній нинішній економічній ситуації, яка є в країні і в металургійній галузі, Борис Філатов, напевно, єдиний, хто чітко розуміє важливість нашого підприємства для міста. Зі свого боку ми також розуміємо свою відповідальність перед Дніпром і виконуємо взяті на себе екологічні зобов’язання. За п’ять років наші інвестиції в екологічні проєкти склали близько 350 млн грн. Нам вдалося знизити викиди на 25%. Це хороший результат, який ми змогли досягти разом з міською владою”, — зазначив Юрій Михайлов, директор з виробництва ПрАТ “ДМЗ”.

За його словами, підприємство не збирається зупинятися на досягнутому. Серед найближчих проєктів – керамічне наплавлення простінків коксових батарей. Дана технологія не тільки підвищує ефективність роботи печей, але і знижує навантаження на навколишнє середовище.

Втім, меру міста колектив підприємства вдячний не тільки за підтримку “Петрівки”. Як жителі Дніпра, металурги прекрасно бачать зміни, що відбуваються за воротами прохідної заводу.

“Я вважаю, що вибори мера міста – це можна порівняти з виборами народних депутатів і президента країни. Коли ми бачимо, що місто змінюється в кращу сторону, ми розуміємо – завдяки кому і завдяки якій команді це відбувається”, – підкреслив Сергій Колдомасов, старший майстер доменного цеху.

З ним згоден і начальник цеху Олександр Андрієнко.

“У нас продовжилося будівництво метро – проєкт, який з 1995 року фактично був заморожений. Пустили тролейбуси на Парус, Тополю, Сокіл. Відремонтовано Новий міст – основна артерія, що з’єднує лівий і правий. Відновлено парк “Зелений Гай”. Дуже хороші починання. Мер підтримує всілякі культурно-масові заходи. Це і джаз-фестиваль, і шаховий турнір “Меморіал Синіцина”… це все завдяки нашому меру”, – заявив пан Андрієнко.

При цьому особливий акцент начальник доменного цеху зробив на тому, що розвиток йде рівномірно, не виключаючи навіть найвіддаленіші куточки мегаполісу.

“Селище Авіаторське минулого року увійшло до складу міста. Я знаю, які комунальні проблеми були до цього і як вони вирішуються зараз. Я сам буду голосувати і всіх агітую голосувати за Філатова”, – сказав він.

Інші представники трудового колективу не просто мають намір прийти на дільниці, а й агітують своїх друзів і близьких не залишатися осторонь від політичних процесів.

“Я сам проголосую. І рекомендую всім 22 листопада прийти на дільниці. Не потрібно відсиджуватися. Від того, який вибір ми зробимо, залежить, як ми проживемо наступні п’ять років”, — зазначив майстер доменного цеху Микола Коропець, оцінюючи п’ятирічну роботу Бориса Філатова на посаді міського голови.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia