Мери «Пропозиції» провели зустріч з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін

Мери п’яти українських міст відеозв’язком поспілкувалися з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. В онлайн-розмові взяли участь співзасновники «Пропозиції» та очільники Дніпра – Борис Філатов, Миколаєва — Олександр Сєнкевич, Кропивницького — Андрій Райкович, Житомира — Сергій Сухомлин, а також мер Чернівців від партії «Єдина альтернатива» — Роман Клічук.

Під час онлайн-конференції  обговорили результати місцевих виборів-2020, перебіг реформи децентралізації, епідемічну ситуацію з коронавірусом у різних українських містах і перспективи співробітництва із західними партнерами.

Як відомо, «Пропозиція» стала лідером за кількістю обраних очільників обласних центрів. За результатами минулих місцевих виборів міськими головами стали 20 представників політсили. Борис Філатов відзначив, що  нині для партії почався новий політичний цикл, у якому вона має чіткі пріоритети та розуміння подальших кроків.

«Партія «Пропозиція» – молода партія, якій буде корисна тренінгова допомога західних партнерів», – сказав один із  лідерів «Пропозиції» Борис Філатов.

За словами Крістіни Квін, таке переймання досвіду можливе, утім робочі візити представників американських інституцій плануватимуть, коли це дозволять карантинні умови.

Нині у «Пропозиції» працюють над створенням Хартії захисту прав місцевого самоврядування. Це документ, що має чітко регламентувати повноваження та фінансові ресурси, котрі мають залишатися на місцях. Також розвитку громад має сприяти ухвалення Муніципального кодексу.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia