Мер Житомира Сергій Сухомлин у Польщі отримав відзнаку для громади і підписав меморандум з Торгово-промисловою палатою Італії

Сергій Сухомлин, міський голова Житомира, співзасновник партії “Пропозиція”

Житомир отримав спеціальну відзнаку на міжнародній виставці у Варшаві “Rebuild Ukraine”, що є потужним майданчиком для інвесторів та громад, які зможуть залучити іноземний бізнес. А підписаний меморандум з Торгово-промисловою палатою Італії орієнтований на інвестиції після завершення війни.

Форум “Rebuild Ukraine” організовала Польща, в ньому беруть участь багато представників європейських країн, міжнародні фонди. Цього року там було представлено кілька обласних центрів, в тому числі і Житомир, повідомив мер-пропозиціонер:

“Нам є чим пишатися. Маємо багато реалізованих проєктів з SECO, NEFKO, ЄБРР та Світовим банком. Маємо багато планів та попередніх домовленостей з партнерами”

Окрім того, Сергій Сухомлин підписав Меморандум із Торгово-промисловою палатою Італії в Україні:

“Це дасть можливість бізнесу напряму контактувати з житомирською громадою. Нам сьогодні потрібно думати над трансформацією країни, над абсолютно новою концепцією розвитку та інтеграції в євроспільноту. Зараз дуже багато європейських компаній, які очікують на відновлення України після перемоги, зацікавлені у співпраці з громадами. Підписання меморандуму – це, в першу чергу, інформація для італійського бізнесу про можливості України щодо післявоєнного відновлення і сигнал щодо інвестицій і створення виробництв саме у Житомирській громаді».

Очільник Житомира також подякував ReBuild Ukraine, Асоціації міст України, Клубу мерів та всім, хто допомагає здобувати Перемогу.ю

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia