Мер Миколаєва назвав передумови, необхідні для ефективної роботи в наступні 5 років

Депутати, робота яких буде зосереджена на розвитку рідного міста, та відсутність «договорняків», – це і є гарантія ефективної роботи мера. Про це Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич розповів у програмі «Доброго вечора» на ТРК НІС-ТВ.

«Останні роки показали, що міський голова без підтримки депутатського корпусу фактично не може бути ефективним, тому що постійна війна доводить до того, що всі проєкти скасовуються, переносяться на невизначений термін», – зазначив Олександр Сєнкевич.

Олександр Сєнкевич звернув увагу, що і в діючому скликанні є обранці, які активно працюють і підтримують зв’язок зі своїм округом, однак, щоб ефективно працювати таких має бути більшість.

 «Мені сьогодні як міському голові для того, щоб бути ефективним наступні п’ять років, потрібні депутати міськради. Депутати, які будуть професійно, вдумливо і тверезо оцінювати ситуацію, а не займатися просуванням особистих питань, які стосуються відведення собі землі або комунального майна», – зазначив мер.

Міський голова підкреслив, що іде на вибори з командою «Пропозиції», в яку кандидатів у депутати відбирали за критерієм професіоналізму і розуміння справи, якою доведеться займатися.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia