Марганець: успішні проєкти разом з “Пропозицією”!

Джерело: Proposicia.org

У Марганці кандитат в депутати Дніпропетровської обласної ради та керівник обласної організацїї політичної партії “Пропозиція” Валентин Резніченко зустрівся з громадою та очільницею міста Оленою Жадько.

“У міському парку до 2016 року на цьому місці зіяла пустка. Тепер –стильна й охайна зелена зона. Звели її разом із громадою. Пані Олена знову балотується на посаду міського голови Марганця. Від команди партії «Пропозиція». Вона вольова й цілеспрямована жінка. Уміє працювати на результат.
Підтримай її, марганецька громадо! І далі будемо разом змінювати Марганець на краще!”, – зазначив Валентин Резніченко

Команда партії «Пропозиція» зустрілася зі спортивною спільнотою.
“Спілкування поблизу ДЮСШ №1. Ми реконструювали цю школу разом з міською владою і звели тут новий стадіон. Йдемо до обласної ради продовжувати розпочате”. – наголосив Валентин Резніченко.

Ще одна горідість міста – одна з реконтруйованих шкіл. “Ми разом з громадою реконструювали в Марганці три школи. Громада вимагає продовження. Навіть розробила програму реконструкції місцевих дитячих садків. Вислухали – почули. Будемо працювати разом – єдиною командою міської та обласної влади. Підтримайте «Пропозицію»!” – сказав очільник обласної команди.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia