Лідери «Пропозиції» власним прикладом закликають до вакцинації від COVID-19

Борис Філатов, міський голова Дніпра, співзасновник ПП “Пропозиція”

Міські голова Дніпра та Миколаєва публічно вакцинувалися від коронавірусу. Борис Філатов та Олександр Сєнкевич закликали українців не легковажити щепленням, а політиків – не маніпулювати на цій темі.

Посилити інформаційну роботу і прибрати політичну складову. А ще – внести зміни у процедуру вакцинації. Це головні меседжі співзасновника партії «Пропозиція» Бориса Філатова.

«Держава зобов’язана проводити чітку інформаційну політику щодо вакцинації або хоча б, як мінімум, приглушити народних депутатів і інших великих начальників, які абсолютно не розуміються на вакцині (і, як правило, взагалі ні на чому не розуміються), але продовжують коментувати будь-які події в країні та світі. Про вакцину мають говорити ЛІКАРІ, а не «лідери громадської думки». І найголовніше – необхідно терміново вносити зміни в документи МОЗу, які б дозволили використовувати надлишкові дози не для «публічних персон», а для тих, хто записався в чергу. Повірте, охочих знайдеться вдосталь», – зауважив Філатов.

Олександр Сєнкевич, міський голова Миколаєва, співзасновник партії “Пропозиція”

Менше вірити чуткам, а довіряти науці. Пропозиціонер Олександр Сєнкевич розповів про власний досвід вакцинації та дав поради громадянам.

«Хочу вірити, що я та мої колеги з «Пропозиції» стануть прикладом для людей, які в 21 столітті можуть вважати, що вакцина – це щось смертельне чи пов’язане з примарним чіпуванням (доводиться і таке читати в Інтернеті). Багато політиків стали у нас відомими «інфекціоністами», почали «розбиратися» в вакцинах. І питання здоров’я і безпеки громадян стало предметом політичних маніпуляцій. Тож я закликаю всіх за першої можливості вакцинуватися, щоб якомога швидше повернутися до звичного життя», – додав Сєнкевич.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia