Лідери «Пропозиції» Дніпропетровщини зустрілись з командою Кам’янського

Джерело: Proposicia.org

10 жовтня очільник обласної команди партії «Пропозиція» Валентин Резніченко та міський голова Дніпра Борис Філатов зустрілись з активними кам’янчанами і командою «Пропозиції» у Кам’янському.

«Я пам’ятаю 2015-й рік, коли тут, на мою думку, був зарослий пустир. Може, формально це і називалося парком, але таким це місце не було. А потім тут з’явився справжній парк, слідом за ним – стадіон «Надія», потім спортклуб «Прометей», яким сьогодні може пишатися Кам’янське і вся Дніпропетровська область. Ми мало показували ці досягнення по телевізору. Чи не віщали з екранів і бордів, що це зробили ми. Ми не обіцяли вам нічого заздалегідь і просто робили свою справу. А тепер я вас дуже прошу: підтримайте нас. Сьогодні українська політика – це бруд і спроби якомога голосніше перекричати один одного. Я ж вам обіцяю, що ми будемо мовчки і спокійно робити свою справу. Я дуже поважаю Андрія Білоусова, з яким ми дуже багато зробили тут і, сподіваюся, ще багато зробимо. Підтримайте нас – №3 – до облради і №14 – в міській. І я впевнений, що у нас в Кам’янському з’явиться стільки ж, а може, і більше проектів, якими ми будемо разом з вами пишатися », – закликав Валентин Резниченко

«Чому я приїхав до вас в місто? Ситуація дуже проста. Сьогодні я тут не як мер обласного центру, не як лідер загальнонаціональної партії «Пропозиція», яка об’єднала місцеве самоврядування по всій країні. Я приїхав як ваш земляк. Приїхав попросити про допомогу. Допомога дуже проста: будь ласка, підіть 25 числа і проголосуйте за партію місцевого самоврядування. Я дружу і підтримую свого колегу Андрія Білоусова. У нас немає в Кам’янському іншого мера, крім Білоусова. Це наш кандидат! Тому у нас дуже велике прохання: підтримайте нашу команду до міськради і, найголовніше, в обласну раду – ту команду, яку очолює Валентин Резниченко. Валік – мій дуже близький друг. У нас з ним були різні відносини, але він найефективніший губернатор за всю історію існування незалежної України. Він дуже багато зробив як для Дніпра, так і для Каменського. І дуже важливо, щоб і Дніпро, і Кам’янське були представлені в обласній раді належним чином. Я б дуже не хотів, щоб там нами командували або «зелені», або криворізькі з павлоградськими. Тому дуже велике прохання: давайте об’єднаємо зусилля! Наша партія – «Пропозиція», наш мер – Белоусов, наших кандидатів до облради веде Валентин Резниченко. А хто проголосує за майбутнє Коломойського – буде моїм особистим ворогом », – підкреслив Борис Філатов.

Лідер партії «Пропозиція» в Кам’янському, кандидат в депутати облради Валерія Гаркуша впевнена, що кам’янчани підтримають партію «Пропозиція». Адже всі, хто увійшов до складу партії місцевого самоврядування, – знайомі городянам люди. В першу чергу – своїми справами.

«Люди« Пропозиції » в Кам’янському – це ваші сусіди, це люди, які живуть в одних з вами будинках. Вони знають ваші проблеми, і найголовніше – зможуть їх вирішити. Повірте нам, тому що ми знаємо, що робимо. Ми – місцева партія, і тільки з вашою підтримкою у нас все вийде. Я пропрацювала в місцевому самоврядуванні багато років і, як ніхто інший, знаю, наскільки важливо, щоб воно було сильним. Досить зверху диктувати нам, що робити! Ми повинні самі вирішувати, яку дорогу відремонтувати, які вулиці і двори висвітлити, які об’єкти нам будувати. Партія «Пропозиція» дає відповіді на всі питання, які я сама собі задавала, працюючи в місцевому самоврядуванні. Сьогодні я бачу, що ми – сила, з якою вже вважається Київ. Місцеві жителі підтримують нас, тому що нас знають. Подивися на всіх – вибирай «Пропозіцію», – закликала Валерія Гаркуша.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia