Кропивницький готовий стати повітряними воротами центральних, південних та східних областей – депутат Кіровоградської облради від «Пропозиції» Юрій Семенюк

Юрій Семенюк, перший заступник голови Кіровоградської облради, фракція ПП “Пропозиція”

Депутат Кіровоградської облради з фракції ПП “Пропозиція” Юрій Семенюк розкрив плани щодо відродження у регіоні аеропорту з наданням йому статусу міжнародного. Про це він розповів під час чергового засідання ПРОпозиціонери Клубу. На думку пропозиціонера, повноцінна робота летовища розкриє логістичний потенціал відразу кількох областей України.

Ініціатива належить міській владі Кропивницького на чолі зі співзасновником партії «Пропозиція» Андрієм Райковичем та обласній раді, першим заступником голови якої є депутат від «Пропозиції» Юрій Семенюк. Ще на початку року відбулися зустрічі з іноземними партнерами, зацікавленими у відбудові аеропорту. А напередодні облрада створила менеджерську групу, до якої увійшли представники обласної та міської рад, льотної академії, регіональної торгово-промислової палати, ЦНАПу, а також авіаційної спортивної спільноти та громадськості. Вона напрацює дорожню карту з відновлення функціонування летовища. Найперше підготують пакет документів для участі в державній програмі з відновлення роботи аеропортів і напрацюють статут новоствореного комунального підприємства. Потому розпочнуть вивчати кандидатури на посаду керівника цієї установи.

«Кропивницький готовий стати повітряними воротами відразу кількох центральних, а також південних та східних областей. В самому обласному центрі попит створять медичний університет, де навчається 400 іноземних студентів, виставка «Агроекспо-2021, яка вже діє в статусі міжнародної, і на яку приїздить велика кількість сільськогосподарських товаровиробників, а також місцеві жителі. Окрім того, зараз швидкими темпами розвивається мала приватна авіація. А наша льотна академія, яка славиться ще з радянських часів, може навчати пілотів різних категорій повітряних суден», – наголосив пропозиціонер Юрій Семенюк.

Він також висловив впевненість, що кропивницький аеропорт буде не лише економічно самодостатнім, а й стане важливою інфраструктурною складовою логістичної системи як всередині України, так і на міжнародній арені.

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Та щочетверга о 19.00 в соцмережі Clubhouse: https://www.joinclubhouse.com/club/club-proпозиціонери

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia