Коростень має стати містом прогресу, — Андрій Медина

Джерело: Proposition.zt.ua

Коростень має все необхідне, аби розвиватися та ставати прогресивним містом.  Для цього лише варто приймати ефективні управлінські рішення та працювати на перспективу своєї громади.

У цьому переконаний кандидат на голову Коростенської міської ради від партії «Пропозиція» Андрій Медина. Про рішення балотуватися на посаду очільника багатотисячної міської ОТГ та бачення її розвитку він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Комфортна для життя, економічно сильна та прогресивна – саме такою має бути Коростенська ОТГ. Втім, наразі тут час календарно застиг десь на початку двохтисячних і ось-ось громада увійде в епоху «застою».  

Разом тим, аби не бути ще одним солдатом диванно-тилового війська критиків, вирішив змінити цю ситуацію на краще й балотуватися на голову Коростенської міської об’єднаної територіальної громади і на ділі продемонструвати результат від ефективних управлінських рішень.

Розумію, що напередодні виборів всі обіцяють блискавичні реформи й показують себе в амплуа міцних господарників. Я ж не маю на меті малювати райдужні перспективи на порожніх обіцянках. Я маю чіткий план дій, який виведе наш Коростень на новий етап прогресу та розвитку. 

Мрію, щоб громада мала не лише нові мережі, освітлені вулиці та обладнані лікарні й школи. Хочу, аби сюди приїздили працювати та залишалися жити! Щоб новими житловими кварталами та скверами гуляли сім’ї з дітьми, пенсіонери без перешкод могли їздити у комфортному громадському транспорті, вихованці дитсадків та шкіл навчалися у сучасних закладах і мали місця, де погратися опісля. Щоб заняття спортом було доступним для всіх, а для цього варто нарешті добудувати такий «обіцяний» басейн, обладнати тренажерами вуличні спортмайданчики та облаштувати міні-футбольні поля у кожному мікрорайоні. 

І все це та багато інших цілком буденних речей  не захмарні мрії. Варто просто працювати й щиро вірити у свою громаду та її можливості», — написав Андрій Медина.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia