Комунальне підприємство в Бердянську отримало вказівку від влади зривати агітпродукцію «Пропозиції»

Кандидат на посаду міського голови Бердянська Запорізької області від партії «Пропозиція» Володимир Мезенцев звернувся до правоохоронних органів через незаконні дії місцевої влади. Він вважає, що міський голова дав вказівку працівникам комунальних служб знищувати агітпродукцію «Пропозиції».

За його даними, 22 жовтня, близько 13.00, люди у формі працівників комунального підприємства «Зеленхоз» на службовому автомобілі під’їхали до паркану напроти будинку № 50 по вулиці Центральній, зірвали і поклали в авто його банер.

«На мою думку, влада, а саме діючий мер Чепурний, дали вказівку працівникам комунальних служб КП «Зеленхоз» знищувати агітпродукцію нашої партії, аби не допустити «Пропозицію» до влади у місті», – розповів Володимир Мезенцев.

Він підкреслив, що необхідну згоду для розміщення агітаційної продукції від власників будинку «Пропозиція» мала і комунальники не мали жодних прав зривати банер.

Нагадаємо, діюча влада Бердянська через своїх представників у ТВК незаконно намагалась не зареєструвати партію «Пропозиція» до участі в місцевих виборах 25 жовтня. Однак через суд було відновлено справедливість і список політсили зареєстрували.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia