Команда «Пропозиції» змінить Кам’янське

Джерело: Proposicia.org

Кам’янське прагне змін: громада не хоче терпіти відсутність належної інфраструктури, екологічні загрози та багато інших проблем, які роками не вирішуються у цьому місті. Тим паче у Кам’янському сформувалася команда, яке має чітку мету і реально може повести місто продуктивним шляхом. Це команда «Пропозиції». До команди «Пропозиції» у Кам’янському, яку очолює Валерія Гаркуша, увійшли професіонали своєї справи, які прагнуть змін для рідного міста та його мешканців. Це небайдужі та прогресивні люди.

Вирішити питання екології та медицини

Наприклад, кандидату в депутати міськради від партії «Пропозиція» Сергію Лисому 31 рік. Сергій професійний юрист, який спеціалізується на питаннях ЖКГ. Ще він корінний житель Лівого берега, тому добре знає проблеми, які хвилюють тут городян. Сергій Лисий переконаний, що по Лівому березі треба провести професійний аудит стану всього житлового фонду. Потім необхідно сконцентрувати кошти міського та обласного бюджетів на фінансуванні ремонту покрівель та заміни всіх комунікацій. Це справа не одного року, але і розтягувати її, за словами Сергія, на десятиліття теж не можна.

Сергій Лисий зазначив, що жителі міста  змирилися з запахами від птахофабрики і тим, що в 1-й поліклініці не вистачає лікарів. Але з цим пора закінчувати. На думку Сергія Лисого, це не нормально, коли в 1-й поліклініці можна потрапити до хірурга, окуліста, невропатолога, існують постійні черги за талонами до сімейного лікаря, проблеми з проходженням флюорографії, а також УЗД. Сергій, разом з колегами по партії «Пропозиція», готовий зайнятися цією проблемою і запропонувати конкретні кроки щодо її вирішення. Ще одне питання, на яке, на думку Сергія Лисого, повинен звернути увагу новий склад міськради, – недотримання екологічних норм птахофабрикою. Запах від її виробництва став постійною проблемою для жителів Лівого берега.

Місту потрібні фахівці

Молоді, але разом з тим досвідчені люди – невід’ємна частина команди партії «Пропозиція» в Кам’янському. Серед них кандидат у депутати Кам’янського міської ради від партії «Пропозиція» Олег Куліш. Молодий політик упевнений, що сьогодні в місцевому самоврядуванні не вистачає нових, що не замішаних в різноманітних схемах осіб. В першу чергу – фахівців, які вміють професійно вирішувати складні завдання.

Олег Куліш вважає, що в життєдіяльності міста не повинно бути пріоритетних напрямків, всі сфери однаково важливі і мають значення, будь то ЖКГ, медицина, екологія, освіта або соціальне забезпечення.

Питання енергоефективності – завжди актуально

При капітальних ремонтах житлових будинків, проведення яких є одним з програмних засад партії «Пропозиція» в Кам’янському, особлива увага повинна приділятися питанням енергоефективності. Особливо це актуально сьогодні – в умовах масового переходу жителів на автономне опалення. Адже сума в платіжці кам’янчан тепер буде ще сильніше залежати від того, наскільки утеплені зовнішні стіни наших житлових будинків. На актуальній для міста проблемі загострює увагу кандидат в депутати Кам’янської міськради від партії «Пропозиція» Катерина Щур. Катерина впевнена: енергоефективність житлового фонду – це те, чого нарівні з капітальними ремонтами будинків місцеве самоврядування зобов’язана віддавати пріоритет в найближчі роки.

На сьогоднішній день кількість підприємців як в Кам’янському, так і в Україні в цілому, постійно скорочується. Причина тому – деструктивна і некомпетентна робота нинішньої центральної влади. Місцевий бізнес і самоврядування повинні об’єднатися заради захисту спільних інтересів. У цьому впевнений кандидат в депутати Кам’янського міськради від партії «Пропозиція», підприємець Вадим Ковальчук.

«Мале та середнє підприємництво сьогодні є одними з основних наповнювачів бюджетів. Наші податки – це рівні дороги, охайні двори, відремонтовані лікарні, школи і дитячі садки. Місцева влада повинна бути помічником бізнесу, тільки так можна побудувати успішне місто. Нам життєво необхідно об’єднувати зусилля », – впевнений кандидат у депутати.

Вадим Ковальчук зазначає, що сьогодні кам’янчани змушені їхати на заробітки аж ніяк не від хорошого життя. А останнім часом намітилася тенденція, що місто залишає і бізнес. Обидва явища взаємопов’язані.

Не допустити руйнувань

«БАМ» і Соцмісто занепадають, і якщо терміново не втрутитися, то може виявитися, що рятувати вже нічого. Так, вулиці Дунайська і Нікопольська через постійні підтоплення незабаром може чекати доля Самишиної балки. В жахливому стані і решта житлового фонду Південного району. Сьогодні комунальники роблять все можливе (і неможливе!), щоб не допустити руйнувань. Однак лише за рахунок квартплати в нинішніх реаліях капітальних ремонтів житлового фонду в повному обсязі не зробити. Про це всі знають, але чомусь мовчать. Більше розповідає кандидат в депутати Кам’янського міськради від партії «Пропозиція», фахівець в питаннях ЖКГ Віталій Коваленко.

«Я сам живу у Соцмісті, тому глибину сьогоднішніх проблем з житловим фондом розумію, як ніхто інший. Як кандидат у депутати Кам’янського міськради, від людей на зустрічах часто чую лише одне: не потрібно нам дитячих майданчиків та інших прикрас, приведіть в порядок підвали і наші будинки, а потім займайтеся благоустроєм. Де можемо, звичайно, допомагаємо, ремонтуємо, однак проблема вимагає комплексного рішення. Те, в якому стані тут всі комунікації, можна описати одним словом – апокаліпсис. Часткові ремонти тут вже нічого не дадуть, все це потрібно міняти», – говорить Віталій Коваленко.

Як центру, так і околицям – особлива увага

Місцеве самоврядування має приділяти увагу як центру Кам’янського, так і його околицям, а міські роботи повинні проводитися незалежно від політичних віянь. Влада повинна чути жителів і реагувати на їх звернення адекватно.

У цьому впевнений кандидат в депутати Кам’янського міськради від партії «Пропозиція» Віталій Маркін:

«Моя активна громадянська позиція остаточно сформувалася в 2014-му році, і сьогодні мені не байдуже, що відбувається в нашій країні і місті. Я хочу знати і бачити, на що витрачаються наші з вами податки. У 2015 році, ставши помічником депутата округу №2, я побачив жахливу ситуацію: віддалені райони і вулиці міста практично повністю ігноруються місцевим самоврядуванням. Їх начебто немає! Люди живуть в аварійних будинках, деякі вулиці освітлені частково, в приватному секторі немає доріг, обрізка дерев проводиться з великими труднощами. Виникає питання: хіба кам’янчани з віддалених районів не такі ж платники податків? Чи не такі самі жителі міста? Так чому ми не можемо відчувати себе комфортно у себе вдома? » – задає питання кандидат в депутати Кам’янського міськради.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia