Команда «Пропозиції» за участі Бориса Філатова зустрілась із партактивом Закарпаття

«Пропозиція» дає змогу ефективним представникам місцевого самоврядування та лідерам громадської думки  працювати в інтересах своїх населених пунктів без вказівок зверху і підпорядкування партійним вождям. Це об’єднання однодумців, яке стало відповіддю на намагання влади «загнати» всіх у партійні списки і зробити «слухняними».

Про це йшлося під час візиту команди «Пропозиції» за участі  міського голови Дніпра Бориса Філатова на Закарпаття.

«У період, коли відбувається повна монополізація влади політичними партіями, «Пропозиція» дає свободу дій. Нам ніхто не ставив умов, кого висувати в кандидати. У нас у команді ідуть підприємці, лікарі, поліцейські, пожежники. Це люди, яким дійсно важливо, як розвиватиметься рідний край, люди, які не є між собою кумами чи сватами, це люди, які розділяють позицію партії», – говорить кандидат на міського голову Ужгорода від «Пропозиції» Микола Пастухов.

Борис Філатов підкреслив, що завдання партії – побудувати в Україні  ефективну модель місцевого самоврядування.

«Ми не торгуємо франшизою. Ми опираємось на регіональних лідерів громадської думки  і підтягуємо людей, яким не байдужа доля їхнього регіону. Філософія нашої партії полягає  в тому, що сильна держава – це сильні громади, а  сильні громади – це сильна держава. Ми прагнемо, щоб стосунки між місцевим самоврядуванням і центральною владою вибудовувались на умовах партнерства», – говорить міський голова Дніпра Борис Філатов.

Центральна влада не володіє ситуацією, яка є в країні, і саме тому управління державою перетворюється на хаос, тоді як місцеве самоврядування реально знає проблеми своїх населених пунктів, і саме воно  має стати основною гілкою влади, яка буде вирішувати більшість проблем людей, які виникають на місцях, – говорить  заступник голови Всеукраїнської асоціації громад, член Політради «Пропозиції» Іван Фурсенко.

«Місцеве самоврядування бачить, кому треба допомогти, кому треба змінити оподаткування на один-два роки, бо новий бізнес, нехай це мікропроєкт, але він важливий, а кого треба навпаки навантажити додатковою ставкою податку, бо вони руйнують місцеву інфраструктуру. Ці речі повинні вирішуватись на місцях, але держава навпаки перетягує усе на себе. Ми повинні змінити систему управління країною. Держава має розвиватися знизу, з громад», – каже Іван Фурсенко.

Нагадаємо, команда «Пропозиції» уже побувала на Житомирщині, Рівненщині, Львівщині і завтра відвідає Івано-Франківщину. Партія висуватиме своїх кандидатів на місцеві вибори у 97 містах і 109 ОТГ. Претенденти від партії йтимуть на вибори в 21 області.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia