Команда «Пропозиції» у Синельниковому: «Місто хочуть позбавити бюджету!»

Джерело : Proposicia.org

На Дніпропетровщині у селищі Синельникове пройшла презентація-знайомство з командою політичної партії «Пропозиція».

Наразі, це одна з найбільших команд в області- до осередку «Пропозиції» тут долучилось близько 200 людей. Очолив команду Сергій Леонідович Турченюк.

«У нас в команді немає токсичних людей. Є керівники в минулому, які не сподобались нинішній владі з тих чи інших причин, є вчителі, лікарі, представники соціальних громад військовослужбовці та просто небайдужі жителі міста, для яких важливі зміни та процвітання громади. Особисто я обрав «Пропозицію» тому, що поважаю лідерські якості та діяльність мера Дніпра Бориса Філатова. І поспілкувавшись з ним я вирішив, що підтримаю його тут, а він мене – там. І разом ми зробимо Синельникове не гіршим, ніж інші міста Дніпропетровщини. Наше місто 10 років вже не має розвитку, проблем дуже багато. Найперше – комунальні служби, які є тільки на папері. А по факту робіт немає – подивіться на клумби в центрі міста з сухими рослинами. Центральна частина міста – там ще водоканал за часів царя, загалом проблеми водопостачання, тиск. А інфраструктура не розвинена – підприємств, по факту, у нас немає. Бюджет нульовий, лише 17 мільйонів на депозитах і ці кошти влада хоче зняти, тому ми можемо увійти у осінній період взагалі без коштів», – зазначив він.

«Я йду від «Пропозиції» бо Філатов – сильний лідер. Я хочу, аби місто було процвітаюче, аби тут розвивалась інфраструктура, а влада укріплювалась знизу. Це моя позиція», – наголосив Олександр Гордєєв, начальник Синельниківського міського комунального підприємства “Водоканал”

Дар’я Пірог, ветеринарний лікар

«Дуже хочеться бачити тут процвітаючу медицину. В тому числі і ветеринарну – у нас в місті не має елементарного – апарату УЗД, питання безпритульних тварин не вирішується- у нас немає програми, яку у Дніпрі, де працює КП «Зооконтроль», немає притулків. Так само хочеться бачити гарні школи, адже мені, як мамі другокласника, це питання знайоме. Немає прогресу у зв’язку з карантином і дистанційним навчанням. У «Пропозиції» мені імпонує команда і надійний лідер, а також досвід Дніпра!», – зазначила вона.

Валентина Миколаївна Матвієнко – представник ГО «Воїнів АТО і УБД Синельникове».

Вона працює з ветеранами з 2014 року і всі вони називають її мамою. Валентина Миколаївна наголошує, що наразі ситуаці критична. 

«Окрім Сергія Леонідовича ніхто нічого не робить у цій сфері. В мене на обліку 500 людей! Подумайте! Ці хлопці і так психологічно мають свою моменти, а тут ще нюанси з усим – від медицини до соціальних пільг. Є хлопець атовець, який втрачає зір, кожна секунда на вагу золота, а наша клініка втратила його документи. І випадків багато. Мені дуже небайдужа доля громади, я люблю місто, але такого свавілля я ще не бачила. Тарифи, ціноутворення – ми п’ємо технічну воду багато хворіємо! Я буду відстоювати місто і громаду разом з «Пропозицією»!» – каже вона

Ігнатьєва Ольга, фрілансер у сфері дизайну

Переїхала до міста сім років тому з Дніпра. 

«Вийшла заміж і переїхала. Тут тихе і спокійне місто, а до «Пропозиції» я долучилась, бо знайома з його добрими справами безпосередньо. Він допоміг моїм родичам ще у часи коли був журналістом. Вважаю, щ це людина, якій можна вірити і довіряти. Тут у громаді нет організації, немає першочергових завдань і системи. Я розумію, що бюджет невеликий. Але кошти розходяться хаотично. Є проблеми – парк. Вода. Але нам потрібна стратегія і група професіоналів, ніхто не цікавиться думкою місцевих жителів, і я вважаю, що це треба змінювати!», – сказала вона.

Офіс партії «Пропозиція» вже почав свою роботу.

Дніпропетровська область
Синельниківський район
СМТ. Синельникове, вулица Каштанова, 18
тел 067 724 52 73

Ми Вже маємо Пропозиції та та чекаємо на Ваші! Долучайтесь!

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia