3,75 млн грн на проєкти з відновлення стануть індикатором спроможності і ефективності Кіровоградщини – Андрій Райкович

Андрій Райкович, начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації, співзасновник партії “Пропозиція”

Кіровоградщина отримає три мільйони 750 тисяч гривень на три проєкти з відновлення України. Про це розповів начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович. За його словами, кількість проєктів для області можуть збільшити.

У 2022 році Кіровоградщина подала на Програму з відновлення 127 проєктів на загальну суму понад три мільярди 600 мільйонів гривень, розповів Андрій Райкович. З них до фінансування рекомендовано 87.

Між тим, в міністерстві розвитку територій вже відібрали три – в Олександрійській, Новомиргородській громаді Новоукраїнського району і Катеринівській громаді Кропивницького району.

Профінансують, зокрема, капітальні ремонти дитсадка “Калинонька” Новомиргородської громади: утеплять зовнішні стіни, замінять вікна, двері й огорожу навколо території, встановлять пандуси й ігрові дитячі комплекси, перепланують санвузли, відремонтують покрівлю й спортивний зал, а в підвалі облаштують укриття.

Окрім того, відремонтують колегіум в Олександрійській громаді, а також проведуть реконструкцію очисних споруд в Кропивницькому районі.

“Ці проекти стануть індикатором нашої спроможності і нашої можливості ефективно працювати в рамках даної програми”, – наголосив пропозиціонер Андрій Райкович.

За словами керівника групи технічної підтримки Ігоря Кістеньова-Кавказького, цей список можуть збільшити: “Це може бути чотири громади, а можливо й більше. Ми працюємо з Європейським інвестиційним банком. Це потужна фінансова інституція”.

Нагадаємо, партія “Пропозиція”, співзасновником якої є і Андрій Райкович, своїм програмним принципом вважає розвиток місцевого самоврядування та розбудову територіальних громад відповідно до реформи децентралізації.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia