“КАРАНТИННИЙ” ДЕНЬ МІСТА: ЯК У КРОПИВНИЦЬКОМУ РОЗПОЧАЛИ СВЯТКУВАТИ РІЧНИЦЮ ЗАСНУВАННЯ.

Джерело: Рідний Край

Сьогодні, 19 вересня, у Кропивницькому відзначають 266-у річницю з дня заснування міста. З цієї нагоди біля міської ради провели урочистості.

“Вітаю громаду Кропивницького з Днем міста. Це свято об’єднує нас. За ці п’ять років обласний центр активно розбудовували, поліпшували рівень життя його мешканців. Тож пропоную і надалі не зупинятися. Щастя, миру та злагоди у ваші будинки”, – привітав кропивничан міський голова Андрій Райкович.

Крім цього, очільник міста заявив, що балотуватиметься на другий термін на посаду міського голови.

Під час урочистостей вручили відзнаку Почесного громадянина міста голові ради старiйшин при Кiровоградськiй обласнiй державнiй адмiнiстрацiї Миколі Сухомлину та ключі від трикімнатної квартири родині Валіхновських, у яких цьогоріч народилася четвірня дівчаток.

Крім цього, відзначили й найдостойніших кропивничан. Вручили почесні грамоти обласної держадміністрації, грамоти облради, відзнаки міської ради та виконавчого комітету й почесні грамоти.

Зокрема, іменними годинниками від міського голови нагородили командира військової частини А1840 Андрія Мазаленка та фахівця з інвестиційної діяльності міського департаменту економіки Тетяну Ломову.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia