Карантин може допомогти лише за умови, коли його правила виконують всі без винятку – О.Каспрук

Олексій Каспрук, голова фракції ПП “Пропозиція” в Чернівецькій міськраді, співзасновник партії “Пропозиція”

Лідер чернівецької «Пропозиції» розповів про своє ставлення до жорсткого локдауну

Своїм баченням співзасновник партії «Пропозиція», міський голова Чернівців (2014-2020 рр), а нині лідер фракції в міськраді Олексій Каспрук поділився під час першого засідання Club PROпозиціонерів в телеграм-каналі.

«Якщо правила – одні для всіх і вони жорстко виконуються, то збити хвилю захворюваності, розірвати цей ланцюг можна за два тижні. При цьому правоохоронна система має забезпечити неухильне виконання обмежень, а влада хоча б частково компенсувати збитки підприємцям. Адже коли ми запроваджували карантин минулої весни, ми не знали про коронавірус майже нічого, наша медична система не була готова, не існувало вакцин, не було протоколів лікування. Тепер все це є – справа за відповідальним ставленням як громадян, так і бізнесу. І спроможності держави все це проконтролювати і підтримати», – пояснив депутат-пропозиціонер.

Станом на 29 березня у «червоній» зоні перебувають Чернівецька, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська і Чернігівська області, а також місто Київ. При цьому в МОЗ прогнозують, що добовий приріст хворих на COVID може становити 25 тисяч. А в РНБО не виключають загальний локдаун.

Долучайтеся до нашого телеграм каналу та беріть участь у голосових чатах щосереди, о 19.00

https://t.me/propositioner

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia