Кандидати від «Пропозиції» виграють вибори в Дніпрі та Миколаєві, – екзит-пол

Кандидати від партії «Пропозиція» лідирують на виборах ще у двох обласних центрах – Дніпрі і Миколаєві. 22 листопада у цих містах відбувся другий тур. Згідно з екзит-полом, проведеним соціологічною компанією «Социс», Борис Філатов набирає 78,75 % і вдруге стає мером Дніпра.

«Ми проголосували за майбутнє, за своє місто. Попереду у нас 5 років спільної роботи над своєю мрією, над тим, щоб зробити наше місто комфортним для кожного його жителя», – сказав Борис Філатов.

У Миколаєві кандидат від «Пропозиції» Олександр Сєнкевич також лідирує у мерській гонці. Він набирає 61,6% голосів.  Такі дані екзит-полу порталу «НикВести»

«Миколаїв заслуговує на  найкраще. Дякую, що ви дали шанс місту розвиватися. Разом ми зробимо Миколаїв містом мрії», – говорить Олександр Сєнкевич.

Таким чином партія «Пропозиція» виграє вибори в обласних центрах і отримує найбільшу кількість мерських міст з усіх партій.

Нагадаємо, у першому турі Борис Філатов у Дніпрі набрав 46,41% голосів, це в понад 3,5 рази більше за його найближчого конкурента. Олександра Сєнкевича в Миколаєві підтримали 39% містян.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia