«Каховський військкомат проводить свою роботу – нас є кому захищати» – співзасновник «Пропозиції» Андрій Дяченко

Андрій Дяченко, депутат Каховської міської ради, фракція ПП “Пропозиція”

Лідер каховського осередку партії «Пропозиція» і мер міста (2015-2020 рр) Андрій Дяченко в ефірі ПРОпозиціонери Клубу розповів про те, як на півдні України готуються до можливої військової ескалації з боку Росії.  

Каховка, яка знаходиться по прямій за 70 км до адміністративного кордону окупованим Кримом, є в деякій мірі ключовим містом для росіян. Адже для постачання води на півострів необхідно контролювати місцеві гідротехнічні споруди, розповів пропозиціонер. Саме тому ні для кого не секрет, що на півдні України знаходиться багато регулярних військ, а всі підступи заміновані. І це вже не армія зразка 2014 року – це потужне підготовлене військо, одне із передових у світі. Йому на допомогу в Новій Каховці і Каховці створені також батальйони тероборони.

«Зараз активно укомлектовуються штаби. На постійній основі в них будуть командири, начальники штабів та 15-20 офіцерів. Особовий склад викликатиметься на місця дислокацій за потреби. За рахунок резервістів кожен батальйон налічуватиме до 600 осіб. Ці підрозділи вже здатні виконувати поставлені завдання», – заявив Андрій Дяченко.

Водночас він звернув увагу на те, що досі підрозділи тероборони в невеликих містах через брак коштів фінансувались за залишковим принципом і комплектувались переважно працівниками комунальних підприємств із залученням грошей від бізнесу. Закон «Про основи національного спротиву», який набув чинності в січні поточного року, цей процес активізував.

«Але це ще не все. В Каховці з 2015 року налічується понад 1000 чоловіків, які мають боєвий досвід – вони пройшли війну на Сході України в форматі добровольців і контрактників. Серед них є і пропозиціонери. І у разі «Дня Х» ці воїни прекрасно знають, що робити. Місцевий військкомат проводить свою роботу і повірте, нас є кому захищати», – підсумував Андрій Дяченко.

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка та четверга о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia