Каховська «Пропозиція» підтримує земельну децентралізацію – А. Дяченко

Андрій Дяченко, співзасновник ПП “Пропозиція”, голова фракції партїі у Каховській міськраді

Проєкт закону №2194 є антикорупційним, екологічним і стратегічно важливим для впровадження справжньої реформи децентралізації.

Про це заявив співзасновник партії «Пропозиція», голова фракції у Каховській міській раді Андрій Дяченко.

«Інформаційна кампанія проти цього документа є нічим іншим, як гальмуванням реформи та популізмом. Бо загроза з боку іноземців та відсутність контролю за ринком землі з боку держави, про які твердить опозиція, на мій погляд, надумані і є політичною маніпуляцією. Так, потрібно ще доопрацювати проект. Але є ризик, щоб, як кажуть в народі, разом з водою не виплеснути дитя. Бо велика кількість правок може врешті зменшити вплив громад на всі процеси, які відбуваються на їхній власній землі», – зауважив політик.

За словами депутата-пропозиціонера, залишити все, як було, не вийде – нині діюча система довела свою неефективність. А аргументи на користь законопроєкту 2194 ґрунтуються на принципах децентралізації, зменшенні корупції та виправленні помилок минулого.

Нагадаємо, Верховна Рада розглянула 1046 поправок із 3128, поданих народними депутатами. Розгляд решти відбудеться на наступному засіданні парламенту у квітні.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia