Ірина Костюшко у Коростені та Лугинах розповіла людям, у чому переваги ПРОпозиції

Джерело: Proposition.zt.ua

Зустрічі із активом та людьми, які підтримують «Пропозицію», провела у Лугинах та Коростені кандидат до обласної ради Ірина Костюшко.

«Люди гарно сприймають «ПРОпозицію», адже вірять тільки реальним проєктам. У Коростені та Лугинах точно знають, що ми представляємо не інтереси олігархів, а звичайних людей і громад», – розповіла Ірина Костюшко.

На місцях люди піднімають нагальні питання, вирішувати які має допомагати влада. Зокрема, у Лугинах вже два роки ремонтують Центр для дітей із вродженими вадами. Це є проблемою для надання реабілітаційної допомоги дітям, адже їх приймають у звичайному кабінеті, що не є ефективним методом комунікації дітей зі спеціалістами

Громада звернулася до Ірини Костюшко із проханням допомогти після місцевих виборів із пришвидшенням ремонтних робіт у Центрі та сприяння у встановленні шведської стінки для занять дітей.

«У ПРОпозиції якраз ті люди, які можуть вирішувати проблеми громад. Тому важливо, щоб команда «Пропозиції» представляла інтереси людей у різних рівнях рад – місцевій, районній та обласній», – резюмувала Ірина Костюшко.

Нагадаємо, серед медичних пріоритетів команди «Пропозиції» на Житомирщині:

  • придбання 5 пересувних діагностичних комплексів («лабораторій на колесах»), що зможуть доїхати на обстеження людей до найвіддаленішого села;
  • завершення реконструкції обласного онкодиспансеру;
  • придбання обладнання для лікування онкохвороб (лінійного прискорювача для променевої терапії);
  • реконструкція обласної дитячої лікарні.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia