Головою Дніпропетровської ОДА призначили представника «Пропозиції» Валентина Резніченка

Головою Дніпропетровської ОДА призначили депутата облради від «Пропозиції» Валентина Резніченка. Відповідний указ з підписом Президента України Володимира Зеленського опубліковано на сайті Офісу Президента.

Своїми першочерговими завданнями Валентин Резніченко називає  ухвалення обласного бюджету, боротьбу з поширенням коронавірусної інфекції, а також завершення реформи децентралізації.

«Я розумію відповідальність, яка на мене покладена. І докладу усіх зусиль, аби зробити ефективними комунікацію і співпрацю між органами місцевого самоврядування та виконавчою гілкою президентської та урядової вертикалі», — підкреслив Валентин Резніченко.

Фото: офіційний сайт Президента України

Валентин Резніченко уже очолював Дніпропетровську область у період з 2015 по 2019 роки. За словами мера Дніпра, співзасновника партії «Пропозиція»  Бориса Філатова він був найефективнішим очільником ОДА за всі роки незалежності.

«Час правління брехунів і казнокрадів, нарешті, закінчився. Оскільки замість того, щоб пакостити місту, зупиняти вибухові роботи в метро, ​​саботувати будівництво аеропорту, відмовлятися вводити в експлуатацію міст і позбавляти Дніпро співфінансування, нарешті, обласна влада займеться роботою. Звичайною роботою на благо міста і людей. Розумієте?  Звичайною роботою! Валентин Резніченко – найуспішніший очільник ОДА за всю історію України, справжній професіонал, аполітичний управлінець  і, одночасно, ярий державник», – написав  Борис Філатов  на своїй сторінці в ФБ.

Нагадаємо, «Пропозиція» виграла вибори у Дніпрі. Мером міста переобрано співзасновника партії Бориса Філатова. За нього у другому турі проголосували 78,07% мешканців Дніпра. «Пропозиція» також набрала 29,1% голосів до міської ради  і сформувала там найбільшу фракцію з 22 депутатів. Партія також має потужну фракцію в обласній раді та представництво в районних, міських, селищних та сільських радах області.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia