Голова Миколаївської обласної організації осіб з інвалідністю Ольга Степаненко ітиме на вибори разом з «Пропозицією»

У Миколаєві до команди «Пропозиції» долучилась голова Миколаївської обласної організації осіб з інвалідністю Ольга Степаненко. Вона балотуватиметься у міську раду і планує там зосередити свою діяльність на розробці програм, які будуть захищати права та інтереси людей з особливими потребами.

Про мотиви обрання «Пропозиції» Ольга Степаненко розповіла в ефірі  програми «Діалог» на телеканалі «МАРТ».

Вона відмітила, що її запрошували взяти участь у виборах різні політичні сили, однак  обрала «Пропозицію» через те, що в ній сконцентрувалися професіонали з різних сфер.

«Команда «Пропозиції» –   це команда справжніх професіоналів. До неї не належать якісь відомі політики, зокрема і місцеві, не входять заангажовані люди, які зацікавлені у накопиченні власних статків, або ж захисті свого бізнесу. В «Пропозицію» входять хоч і звичайні люди, але професіонали своєї справи. Тут представники різних сфер: освіта, наука, медицина, місцеве самоврядування. У всіх нас за спиною уже успішний досвід і завдяки колективним зусиллям кожному вдасться реалізувати свій вектор діяльності», – відзначила Ольга Степаненко.

За її словами, саме з такою командою можна втілити в життя  чимало потрібних місту проєктів.

«Я впевнена, коли до міської ради зайдуть люди  «Пропозиції», але різного соціального спрямування і будуть делегувати інтереси усіх верств населення, то місто від цього лише розквітне і буде різновекторно розвиватись», – пояснила очільниця Миколаївської обласної організації осіб з інвалідністю.

Ольга Степаненко наголосила, що після обрання її місцевим депутатом, вона не збирається полишати основну діяльність, оскільки своїм прямим обов’язком вбачає захист інтересів людей з інвалідністю у стінах Миколаївської міської ради.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia