Голова Царичанської райради: «Лише «Пропозиція» може посилити вплив місцевої влади в Україні»

Джерело : Proposicia.org

До партії «Пропозиція» на Дніпропетровщині долучилась ще одна амбітна команда. У селищі міського типу Царичанка 7 серпня відбулась презентація партійного осередку. До команди увійшли професіонали свої справи: голова Царичанської районної ради Горбачова Світлана Андріївна, Самарська Ніна, методист будинку дитячої та юнацької творчості, Ніконюк Надія, керівник гуртка, Уразко Євген, керуючий справами Царичанської районної ради, Веретенина Ольга Володимирівна, адміністратор ЦНАП

Команда Царичанки вірить, що болючі питання місцевої громади будуть вирішені, адже «Пропозиція» прагне захищати права місцевого самоврядування, захищати права підприємців, захищати взагалі децентралізацію, відстоювати сильні територіальні громади.

«Ми з пропозицією, бо саме ідеї цієї політичної сили нам близькі! Ця партія має програму, яка спрямована на розвиток місцевого самоврядування, на розробку муніципального кодексу.  Впевнена, що саме «Пропозиція» зможе посилити вплив місцевої влади на місцях! Нам імпонують професіонали у партії по всій Україні. Їх мета – будувати країну на основі ефективного самоврядування. Повинні бути виборні керівники муніципальної поліції та судді, а центральна влада — тільки сервіс з чітко окресленими функціями», – наголосила голова Царичанської районної ради Горбачова Світлана.

Самарська Ніна, методист будинку дитячої та юнацької творчості, сказала, що «Пропозицію» обрала не випадково.

«Через до віру до лідерів партії, можливість бути почутими та вирішити проблеми ОТГ. Це сильна і серйозна команда!» – сказала вона.

Уразко Євген, керуючий справами Царичанської районної ради наголосив, що у громади є проблеми, які вони  прагнуть вирішити разом з «Пропозицією».

«Це, перш за все, нестача робочих місць, невдоволення місцевою владою. Також, при наявності в районі асфальтового заводу, ми маємо колосальні проблеми з дорогами! Наші жителі  занепокоєнні станом річки Оріль. А саме – незаконним будівництвом дамб вище за течією, в результаті – обміління річки! Планів багато і ми віримо, що сильна та дієва команда нам допоможе!» – сказав він.

Нагадаємо, раніше до “Пропозиції” долучилась команда смт Петриківка За словами представників команди, вони обрали потужну професійну силу, яка розуміє конкретні проблеми на своїх місцях, знає, як їх вирішувати і має важелі впливу політично тиснути і відстоювати права громадян на самоврядування.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia