Геннадій Корбан: «Сенс військово-цивільного співробітництва — коли цивільні оперативно забезпечують потреби армійців»

Візіонер партії “Пропозиція” Геннадій Корбан розкритикував бездіяльність уряду в питанні закупівель для оборонних потреб. Зокрема, відсутність дієвого механізму для органів місцевого самоврядування. Про це він розповів у інтерв´ю на телеканалі ДніпроTV.

Місцеві громади мають достатньо коштів, аби допомагати ЗСУ, силам Нацгвардії та тероборони, адже з початком повномасштабного вторгнення росії міста припинили проводити капітальні ремонти та будівництва. Але процедури для закупівель, що діяли у мирний час, не можуть використовуватися під час воєнного стану. Тож дії Прем’єр-міністра України не відповідають історичним реаліям країни:

«Близько двох місяців я, мер Філатов, Валентин Резніченко, інші служби і заступники писали листи, зверталися. Але зворотного зв’язку не було. Та ми гостро відчуваємо війну і потреби українських бійців. Сенс військово-цивільного співробітництва — коли цивільні оперативно забезпечують потреби армійців», — сказав керівник Центру тероборони Дніпра Геннадій Корбан під час телемарафону на каналі «ДНІПРОTV» 1 липня.
Водночас, коментуючи ситуацію на фронті, він зауважив, що ворог продовжує обстрілювати Зеленодольську та Апостолівську громади. Утім на Криворізькому напрямку є певні успіхи у контратаках ЗСУ.
За словами Геннадія Корбана, прибуття лендлізу матиме багато позитивних моментів для української армії та оборони. Новим озброєнням наші військові почали розбивати важливі об’єкти інфраструктури рашистів. Нині в Донецькій та Луганській областях наші військові шукають кращі рубежі. На Харківському, Херсонському та Запорізькому напрямках жодного успіху у росіян немає.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia