Ганна Сідільова: «Нікополь – це місто, яке недооцінювали! «Пропозиція» зможе розкрити потенціал наших професіоналів!»

Джерело: Proposicia.org

Нікопольчанка Ганна Сідільова знає усі проблеми рідного міста. Адже вона, як керівник ОСББ, приводить паралель з будинком.

«Місто – це як великий спільний будинок. В ньому також може протікати дах чи ламатися двері. Просто у великому масштабі! Я народилася і виросла в нашому місті, де кожен другий – металург! Я бачила як ці сильні духом люди, які владні над металом, печами і станами, після зміни, приходячи додому, приносили любов і турботу своїм сім’ям. І я дуже хочу, щоб вони жили у комфортному, красивому та перспективному місті!», – каже вона

Ми хочемо вирішувати, куди йдуть наші гроші!

У Нікополі  відбулася масштабна презентація політичної партії «Пропозиція». Вона зібрала більше ста рішуче налаштованих громадян, які вірять у зміні разом з новою командою. Ганна Сідільова, яка очолила нікопольську команду, наголошує, що до команди долучились професіоналів своєї справи: керівники ОСББ, приватні підприємці, лікарі, будівельники, активісти об’єднались заради розбудови Нікополя: а саме Олена Полякова, Анна Соловйова, Лариса Череп, Юрій Колесников, Євген Чередниченко, Олексій Сідоров.

“Ми впевнені, що саме з «Пропозицією» можна побудувати гідне життя у Нікополі! Знаю, що всі ви покладаєте великі надії на «Пропозицію», яка є партією місцевого самоврядування, тому без сумніву – ми будемо гідно захищати інтереси громади Нікополя», – наголосила Ганна.

Наразі, у місті є відтік кадрів – молоді люди, студенти  прагнуть шукати кращої долі за кордоном, не завжди навіть за спеціальністю.

«Захищена старість – ознака соціального здоров’я суспільства. Ми впевнені: якщо молоді люди бачать збіднілих старих людей, вони починають думати про еміграцію. Без заможних пенсіонерів Україна не має майбутнього. Нам треба залучати інвесторів, розвивати ай-ті сферу у Нікополі і вірю в нашу спільну перемогу!», – каже лідер осередку.

У нікопольській команді наголошують, що обрали «Пропозицію» через те, що тут зібрались люди, яких поєднує професіоналізм, а не політичні гасла чи певна риторика.

Нікопольська медицина – в динаміці

«Медицина завжди в динаміці і від лікаря вимагає розширення свідомості і ти стаєш вчителем, запалюєш надію у людях! У нашому місті активно модернізують медичні центри, є кошти меценатів, є спонсори. І найважливіше – кадри, які залишаються у Нікополі і працюють на благо медичної сфери. І це основа, яку ми і далі повинні активно розвивати разом з продовженням децентралізації. Я відчуваю в собі сили, я знаю і бачу як наше місто недооцінювали, нехтували його розвитком. Моя мама плакала, коли дізналась, що я йду в політику, адже зараз такі жорсткі технології і ми вже відчуваємо тиск. І це нормально для тих, хто прагне щось змінювати! Але ми бачимо мету і йдемо до результатів! Ви не дочекаєтесь від нас показових фарбувань лавочок чи пакетів з гречкою! Ми готові вислухати, вести діалог. Перемога за нами!», – наголосила вона.

Ганна Сідільова народилась у Нікополі. Хоча мріяла стати слідчим, проте вступити на спеціальність своєї мрії відразу після школи не вийшло. В той момент в органах внутрішніх справ проходило скорочення жіночого штату співробітників.  Тому відразу після закінчення школи 16-річна Анна пішла працювати на Нікопольський Південнотрубний завод лаборантом цеху біологічної очистки стоків. Потім був період приватного підприємництва, після чого працювала комерційним директором в приватному підприємстві. З 2017 року є керівником 62-х ОСББ, розташованих в різних районах міста. Працює в цій сфері і по теперішній час.Чоловік  Олександре має власну пасіку і займається бджільництвом. Разом виховують 18-річну доньку Софію.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia