Філатов оголосив про перемогу над Коломойським у суді щодо аеропорту в Дніпрі

Третій апеляційний адміністративний суд підтвердив рішення суду першої інстанції про скасування права ТОВ “Міжнародний аеропорт “Дніпропетровськ” на експлуатацію аеродрому в Дніпрі. Про це повідомив міський голова Дніпра і один із лідерів партії “Пропозиція” Борис Філатов.

“Після всіх судових суперечок, «хвороб» самих суддів, численних переносів засідань та інших дивних див, ми виграли цю справу. Зараз можу сподіватися, що Коломойський більше не паразитуватиме на аеропорті Міста. Адже, як я завжди казав, все, до чого торкається ця людина, перетворюється на попіл. Починаючи від стадіону і футбольного клубу «Дніпро» до ПриватБанку та каналу «Г+Г». І хоча попереду ще касаційний суд, переконаний, що наше летовище вже вирвано з його рук. А після Української Перемоги сюди нарешті зайдуть лоукости, тож дніпряни і всі охочі зможуть літати за кордон за адекватними цінами”, – заявив мер-пропозиціонер.

Він також подякував НАБУ, яке було єдиним серед держорганів, хто реагував на ситуацію та допомогав міськраді виборювати інтереси всіх містян. Окрему подяку Філатов адресував Державіаслужбі за її принципову позицію, яка “без НАБУ може й не була б такою принциповою”, – зіронізував міськйи голова Дніпра.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia