Філатов: наші діти повинні знати історію Дніпра

Джерело: Obozrevatel

У Дніпрі робота відомих істориків, археологів і дослідників із пошуку загубленої могили першого почесного громадянина міста Олександра Поля дала змогу створити унікальний альманах. Примірники книги “Олександр Поль. Людина. Місто. Епоха”, де в доступній і цікавій формі розповідається про історію Дніпра з часів козацтва і до Першої світової, безплатно передадуть у міські школи, бібліотеки та культурні установи. Це – цикл історичних матеріалів, які готуються під патронатом Бориса Філатова.

“Наші діти, майбутні покоління дніпрян, повинні знати історію свого міста – те, як місто переживало ті чи інші події. Лише знаючи історію своєї сім’ї, свого роду, можна оцінити роботу попередніх поколінь, які присвятили життя створенню та розвитку нашого прекрасного міста”, – сказав один із лідерів партії «Пропозиція», мер Дніпра Борис Філатов.

Читачам альманаху також пропонують ознайомитися з маловідомими донині деталями життя Олександра Поля, з тим, як у місті формувався клас буржуазії, якою була “залізна лихоманка”. Крім того, до видання також увійшли фотографії, які раніше не публікувалися та на яких зображено Олександра Поля та інших видатних жителів Катеринослава тих часів.

Мер Дніпра додав, що його пропозиція – створення ще низки тематичних альманахів, які розкривають дніпровську історію космічної галузі, подій Другої світової та інших масштабних подій, що змінили життя міста й країни загалом.

Борис Філатов також наголосив: у партії «Пропозиція», у міста є стратегічний план зі створення комплексної екосистеми Дніпра. Тут враховано не тільки благоустрій, безпеку, розвиток медицини й освіти, але також охорону культурної спадщини. З 2021 року в Дніпрі продовжать реставрації, дослідження й оформлення документації для більш ніж 260 об’єктів.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia